Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tanácsotokat kérném éjszakai...

Tanácsotokat kérném éjszakai hiszti rohamokra, mert lassan megőrülök!?

Figyelt kérdés
Kislányom most múlt 8 hós és 4 hós kora óta (egyszerre több foga is jött akkor) felvette azt a rossz szokást, hogy minden éjjel nagyon sokszor felsír. Amint visszaaludnék max. 1 óra és újból rákezd. Nem kell kivennem az ágyból, de folyamatosan vissza kell fektetni mert felül és fel is áll és közben sír. Már próbáltam több módszert is (pl. hagytam sírni, nem hagyta sírni stb.) de semmi változás. Én meg kezdek zombi lenni mert 4 órákat alszom éjszaka. Nappal meg nincsen időm pihenni, meg nem is tudnék. Sosem tudtam délután aludni.Nincsen valami jó módszeretek ennek a leszoktatására. Lehet én csinálok rosszul valamit!
2010. jún. 10. 14:06
 1/10 anonim ***** válasza:
Szia! Nálunk ugyanez ment, a végére én tényleg mint egy zombi olyan voltam, ez ment 1 éves koráig. Aztán elkezdett járni aztán 1 héten már 1 éjszakát aludt és így gyarapodtak az éjszakai alvások. Gondolom sokkal jobban elfáradt és azért. Aztán a végén felnyöszörgött és nem mentem be, vissza is aludt és azóta csodák csodájára az én kis 14 hónaposom alszik éjjel.
2010. jún. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nálunk is ugyanez volt.Hajnali egytől óránként.Én nem találtam semmiféle megoldást.Voltak jobb hetek is, mikor azt hittem kinőtte.Most másfél éves és minden fogzási időszakban ez van hetekig.Kibekkelem.Hiszen a fogak száma véges...:)hacsak nem krokodil.
2010. jún. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Már én sem rohanok be egyből, néha vissza is alszik. De sajnos legtöbbször nem. Tanácstalan vagyok mert egy csomó embertől hallottam hogy, ne hagyjam nappal aludni, de egy csomóan meg azt mondták hogy rendesen kell aludjon nap közben is. Szóval már gőzöm sincs mi lenne jobb.
2010. jún. 10. 14:13
 4/10 A kérdező kommentje:
Szerintem nálunk tuti nem fogakról van már szó. Akkor kezdődött, de most egy ideje egy sem jön (nincs más jele) és még is megállás nélkül 4 hónapja megy az esti cirkusz.
2010. jún. 10. 14:14
 5/10 anonim ***** válasza:

Az utolsó előtti kommentedre írom tapasztalatból, hogy a lányom sokkal jobban aludt kisebb korában, ha délután is pihent egy jó nagyot. (Mi is mindig féltünk, ha na most aztán kialudta magát napközben, de nem, olyankor nyugodtabban aludt éjjel is.)


Ilyen felkelős, sírós éjszakáink nekünk is voltak, volt hogy hetekig tartott, de abból végül mindig fog lett.

2010. jún. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

nálunk is ugyanez ment: hetekig kínlódott és végül mindig fogak lettek belőle (mindig több jött egyszerre).

esetleg kérdezz rá a dokitoknál, hogy ő mit gondolna róla, de nekünk bevált a SEDATIF PC nevű homeopata szer.

2010. jún. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ezzel szenvedtem én is. Nekem humeopátiás bogyókat ajánlottak, és nekünk bejött. Persze ez sem jó mindenkinek, de egy próbát megér. Azóta csak 2x kel fel éjjel.
2010. jún. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Én a helyedbe átvinném a saját szobájába és sirjon! Egyszer ugyis megunja!
2010. jún. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

szia, ez nem hiszti, valami baja van. hogy mi az mellékes. lehet: fogzás, mozgásfejlődés, szeparációs szorongás. az én kislányom kb. 1.5 hónapja alszik úgy, hogy éjjel nem kel, vagy elvétve, előtte ne tudd eg mi volt. volt hogy 15x keltünk éjjel....és csak a cicit fogadta el, semmi mst nem.

szóval én összeszorítottam a fogam, mert a homeó nem vált be, sírni hagyni meg nem akartam. és látod, magától elhagyta. én is olyan votlma mint az élőlhalottak , mert éjzsakát még kisebb korában sem aléudt soha végig.

a te döntésed, hogy hagyod sírni, hátha leszokik róla, vagy kibírod, amíg magától úgy dönt, hogy átalussza az éjjelt.

2010. jún. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ja, elfelejtettem hogy 18 hós most. előző voltam.
2010. jún. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!