Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elengednétek a párotokat...

Elengednétek a párotokat kirándulni egyedül?

Figyelt kérdés

4,5 hós a babánk, párom 3 napra a haverokkal elmenne "kikapcsolódni". Én nem örülök neki, így is állandóan kettesben vagyunk a babánkkal, mert ő késő éjszakáig dolgozik. Inkább rám férne egy kis pihenés, jobban örülnék, ha itthon lenne arra a 3 napra és többet foglalkozna a babánkkal. Éjjel mindig én kelek fel a picihez, még kb. 3-4 órénként eszik, reggel meg 5-6 körül ébred. Este meg szoktam várni a párom, hogy hazajöjjön, a pici úgyis kb. akkor eszik. Ha leteszem aludni, elpakolászok, eltelik nagyon az idő. Kb. éjfél mire ágyba kerülök.

Én nem ezt láttam otthon, az én apukám nem járt el a haverokkal kirándulni, ha mentünk együtt ment a család.


2010. jún. 13. 20:13
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

21.13-as vagyok. mindig meglepődve olvasom, hogy mennyi apuka jár el ugyanúgy, mint régen, és milyen sok embernek természetes, hogy csak az anya vállal felelősséget, és az ő élete változik... őszintén sajnálok mindenkit, aki egyedül viseli a terheket... ezek szerint nekem iszonyú mázlim van a férjemmel. Neki egyébként ugyanez a véleménye, inkább engem küldött el mindig barátnőzni, mert látta, hogy nagyon kivagyok merülve, mikor hazajött minden nap lezavart fél órára sétálni, boltba, akárhová, hogy kiszakadjak a 24 órás babasírásból...

Kikapcsolódni együtt járunk el, a babánk 6 hós korában EGYÜTT elmentünk egy hétvégére, amikor a babánkra vigyáznak a nagyik akkor elmegyünk kettesben egy moziba, a barátainkkal is közösen találkozunk. Ő külön a 10 hónap alatt 3-szor volt a kollégáival biliárdozni munka után, akkor is 10-re otthon volt (nem azért mert hazarendeltem, hanem mert ennyi elég neki) Szóval szerintem egyáltalán nem evidens és természetes, az hogy egy apuka külön több napra eltűnik "kikapcsolódni". Főleg, ha nincs is megerőltető munkája... Nekem pl ezerszer könnyebb volt, míg dolgoztam a munkahelyemen a gépemen elpötyögni, dumálhattam a kollégáimmal, akkor mentem ki pisilni amikor akartam, ha éhes voltam ettem, az ebédidő nyugodtan telt, stb... egy apukának így telnek a napjai! (azt írtad, nem nehéz a melója) hát nekünk itthon százszor nehezebb!!! Talán próbáld ki, hogy egy fél napra otthagyod vele kettesben a picit (fejl le tejet), hogy kicsit átérezze, hogy milyen fárasztó az, amit te csinálsz nap mint nap!!

2010. jún. 14. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!