Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8,5 hónapos a babám és úgy...

8,5 hónapos a babám és úgy néz ki újra terhes vagyok.17 hónap korkülönbség? Nem is tudom hogy érzek?

Figyelt kérdés

Ma lett 2 halvány + tesztem. Persze nem 100%, mert pár nap múlva újra tesztelek.

Terveztük a kistesót, csak egy pár hónappal később (persze így sem baj, főleg hogy a lányom clostival jött össze pcos miatt). A ciklusaim hol 22 naposak voltak, hol 47 naposak. Alig voltunk együtt.

Örülök de jelenleg bepánikoltam. Nagyon szeretnénk kistesót, normális hogy így érzek? Félek hogy nem jut elég szeretet majd az első kisbabámra, fog-e nekem ez menni, egyszerre két baba? Segítség lesz. Most nagyon izgulok! Főleg hogy az első császár volt.


2010. jún. 14. 09:19
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi újság van? Ma reggel teszteltél már? Pozitív lett? Férjednek hogy tervezed elmondani? Biztosan örülni fog ő is.

2010. jún. 15. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Szia!

Igen, teszteltem kettőt is, mind a kettő pozitív lett, az egyik erős + a másik halványabb +. ezt hajnalban csináltam. Majd reggel mikor felkeltünk, a lányunkat magunk közé vettük (szoktuk ha megébredtünk), majd mondtam a férjemnek, hogy hát jövőre már négyen fogunk itt hemperegni! Majd nézett nagy szemekkel, erre átnyújtottam a + teszteket. Csodálkozott egy fél percig, aztán átölelt, nagyon nagyon örült neki!!

Olyan hihetetlen. És az egész, hogy teherbe estem így spontán, ilyen feltételekkel amik nekem vannak... egy csoda.

Köszönöm hogy érdeklődtél! :)

2010. jún. 15. 09:11
 13/14 anonim ***** válasza:

Akkor ismét csak gratulálni tudok. Mi is szoktunk játszani ébredés után az ágyban. : )

Egyébként mi is tervezzük a kistesót, most 20 hós a babánk, még elmegyünk hármasban nyaralni, aztán megpróbálkozunk. De szerintem mi sem bánnánk, ha előbb összejönne. :)

Problémamentes babavárást!

Jajj, de jó, a családod, szüleid, rokonaid is biztosan boldogok lesznek a jó hír hallatán!

2010. jún. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Gratulálok a babáidhoz. Megkérdezhetem, hogy ha szopizott még a nagy mikor terhes lettél, akkor mennyit, hámyszor szopizott?
2022. jan. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!