Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bármikor kezdem a hozzátáplálá...

Bármikor kezdem a hozzátáplálást követni kell a sorrendet, vagy adhatok mindent, amit kora szerint már ehet?

Figyelt kérdés

Elmúlt hét hónapos a lányom,4 hónapos kora óta próbálkozok a hozzátáplálással,de eddig nem fogadott el semmit a tápszeren kívül.

Mostmár eszegetne,de elég finnyás.Mindenképpen követni kell a "hivatalos" bevezetési sorrendet,vagy adhatom neki amit már 7 hónaposan szabad enni?


2018. máj. 28. 00:00
 1/10 anonim ***** válasza:
35%
Nincsen semmi hivatalos sorrend. Nézz csak körül az európai országok ajánlásaivan. Mind teljesen más , a magyar elég elmaradott (ebben is ) Kezd zöldségekkel, majd utána gyümölcsökkel így nem lesz később válogatós.
2018. máj. 28. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Pont a zöldségekkel van baj...a csirkemellet nyeli,mint kacsa a nokedlit,de krumplitól,répától rázza a hideg.

Holnap krumplis tésztát csinálok.Azt is megkóstolhatja már ugye?Hátha kicsit megbarátkozna az ízével...

Üveges bébiételeket sorra kiköpködi.Finnyás a lelkem

2018. máj. 28. 00:11
 3/10 anonim ***** válasza:
Az én kislányom is kiköpött mindent, aztán rájöttem, hoy nem az íttel, hanem az állaggal van baja. Ő sűrűn szeret mindent, úgyhogy vagy zab- vagy rizspehellyel sűrítenem kell gyümit is, zöldséget is. Ilyesmi nem lehet nálatok?
2018. máj. 28. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Erre még nem gondoltam,kipróbálom,köszönöm a tippet!
2018. máj. 28. 00:19
 5/10 anonim ***** válasza:
57%
Elvileg védőnőtől kérhetsz hivatalos sorrendet. Az fontos, hogy párnaponta csak egyféle újat vezess be, hogy ha valamire szorulással, hasmenéssel, allergiával reagál, tudd, melyik volt az. Van olyan is blw, azaz igény szerinti hozzátáplálás, amikor nem pürékkel kezdik, nézz utána, hátha nálatok beválik.
2018. máj. 28. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
57%
Blw-tol elzarkozol? Lehet nektek jó lenne.
2018. máj. 28. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem hallottam még róla
2018. máj. 28. 07:34
 8/10 anonim ***** válasza:
49%
Ha már egy ideje püréztek, akkor abból most már nem lesz blw. Facebookon keresd meg a p&f babies csoportot, ha darabosra szeretnél váltani a püréről.
2018. máj. 28. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
59%
egyik ismerősünk szigorúan csak zöldséggel kezdte, majd jóval rá adott gyümölcsöt. Azóta a baba csak gyümölcsöt akar enni, semmi zöldséget, mert az finomabb
2018. máj. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
57%
Krumplit, répát én is kiköpném, ma sem szeretem. Annyi finom zöldség van, próbálkozz azokkal: édesburgonya, avokádó, sütőtök, pasztinák például. Só nélkül, pici, hozzájuk illő, nem szárított zöldfűszerekkel.
2018. máj. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!