Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megőrültem vagy depresszió?

Megőrültem vagy depresszió?

Figyelt kérdés
Egy éves a gyerekem, és most vagyok azon a ponton, hogy úgy érzem megbolondulok. Minden pillanatban fel akarok robbanni a dühtől. Iszonyat kupi van. Minden napom a pakolásból áll, ami 2 percig se tart. A gyereket csak a rombolas köti le. Szétdobalni, széttépni, összetörni stb, csak ez van. Próbálok játszani vele, de csak dobálja hozzám a játékot. Mesélni, de tepi szét a könyvet. Mindent kimar a kezemből majd ledobja. A feszültség miatt ordítozok vele, a férjemmel ,és úgy érzem nem bírom tovább. Tapasztaltak segítenétek, hogy törhetnek ki az ördögi körből. (A kimozdulás átmenetileg jó, de nem lehetünk folyton úton)
2018. máj. 30. 11:34
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Nagyon jók , amiket írtatok, és igazatok van. Erőt merítek belőle. Mióta feltettem a kérdést, nem is kiabáltam a picivel. Tűrök és elfogadom, hogy ilyen (mert most ez a korszak van). Tudom, hogy a gondolkodásomon kellene először változtatni, mert nekem az, hogy rend legyen valamiféle megfelelési kényszer. Szegyenlem magam masok előtt, és azt gondolom, hogy lusta vagyok vagy igénytelen, ha nem pakolok el. Talan ez a neveltetesem miatt van, és jöhet abból is, hogy itt felénk szó szerint megszólják az embert. Az sem segít túl sokat, hogy a férjem is csesztet, miszerint egész nap itthon vagyok, ugyan miért nincs megcsinálva ez meg az. Elhatároztam, hogy igenis pozitív fogok lenni magammal elsősorban és ezáltal másokkal szemben is az tudok majd lenni. Köszönöm a hozzászólásaitokat!
2018. jún. 4. 07:57
 12/12 anonim ***** válasza:
Na, ha a férjed szerint olyan tökegyszerű otthon lenni egy gyerekkel, cseréljetek! Menjen a férjed gyesre, Te pedig menj vissza dolgozni.
2018. jún. 4. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!