Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Decemberben születendő babának...

Decemberben születendő babának mit érdemesebb venni? Overált vagy bundazsákot? Nekem az overál szimpatikusabb, de biztos van valami oka hogy rengetegen vesznek bundazsákot. Erre lennék kíváncsi, hogy az miért jobb, ha jobb egyáltalán.

Figyelt kérdés
2010. jún. 16. 21:14
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Így olvasva tényleg jobbnak tűnik a bundazsák, viszont fontos lenne hogy autósülésbe lehessen benne kötni a babát. Ezek mind olyanok, vagy sok helyen lehet ilyen ülésbe köthetőt venni?
2010. jún. 16. 22:40
 12/15 Vilcsianyuja ***** válasza:
én tavaly dec. 9-én szültem :) 62-es overallt vettem, olyat, aminek teljesen zárt volt a lábrésze (nem kellett külön felcsatolható lábfejrésszel vagy kocsicipővel szenvedni), így nem volt gond azzal, hogy kihült volna a baba lábikója. ha sokat kell autósülésben cipelni, akkor én arra szavaznék a helyedben, mert azért egyszerűbb bekötni az overallban, mint a bundazsák lyukán átfűzni az övet. a mózesbe viszont mindenképp a bundazsák a kényelmesebb, az én babám bizony sokszor feszergett az overallban, főleg mikor kezdte már kinőni, a 68-asban meg még elveszett. de a legeslegjobb tényleg a variálható, hogy össze lehessen patentolni-cipzározni bundazsákként és overallként is
2010. jún. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
A legtöbb bundazsák már úgy van kialakítva, hogy van kicsi rés, hogy az övet át lehessen húzni rajta. Nekünk is olyan volt, nagyon szerettem, mikor pici volt.
2010. jún. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
21:29-es vagyok. A mi hordozóba köthető zsákunk olyan volt,hogy a zsák hátán át kellett fűzni az övet ( ez általában mindig így volt, nem vettük ki a gyerekkel), utána raktuk bele a gyereket, bekötöttük az övet és végül felhúztuk a zipzárját. Szerintem nagyon hasznos,mert pl az autóban egy hosszabb úton a hidegben biztosan fűt az ember az autóban és rámelegedhet a kicsire a ruha, ezt csak le kellett zipzározni és meglazítani a fejrésznél az összehúzóját. Ennek mintájára készítettem a babakocsiba is egyet, ennek nem nyitottam ki a hátát. Nagyon bevált, mert ha elaludt menet közben a picúrom, hazaérkezéskor nem kellett vetkőztetni, bújtatgatni a kezeit ( arra tuti felébredt volna) csak kinyitni a zsákot, és az orvosnál pedig így kinyitott állapotban majdnem, mint takaró funkcionált alatta. Nem nagyon elterjedt dolog, nem sok helyen láttam ilyet, pedig nagyon praktikus.
2010. jún. 17. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a nagyon nagyon hasznos válaszokat. Rengeteget segítettetek. Már egyértelműen bundazsák párti vagyok. Főleg mert találtam olyat , amilyenről a kedves utolsó válaszoló írt. Megértettem a lényeget. Boldog babavárást, babázást mindenkinek!
2010. jún. 17. 10:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!