Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti hogy oldjátok meg a takarít...

Ti hogy oldjátok meg a takarítást, főzést, rendrakást gyerek (ek) mellett?

Figyelt kérdés
2018. júl. 7. 17:54
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
0%

3 ora 25 percet nevelhetne ,amugy 15

A 30perc amit jatszanak,amugy ram babysitter vigyazott,o nevelt

2018. júl. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
0%
Ugymond
2018. júl. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
63%

JamesHuntNiki, a neveddel ellentétben rájöttem, hogy te férfi vagy! És cseszi az agyad, hogy 8 óra munka után neked miért is kéne besegíteni.


Hát, elmondom. Mert a 8 óra alatt keresel nettó 200.000-et átlagba, de te ezzel a mentalitással szerintem a gyári gépszíj mellől jó ha inkább 100ezeret.

Szóval te 8 óra munka után hazaesel és két tökvakarás között elintézed annyival, hogy hát te dolgoztál és hozod haza a pénzt.

Na, most aki csak szaros 100ezret, de ha akár 250ezret is hoz haza, az is kussoljon nálam, mert az semmire nem elég. Ha letesz nettó 800ezret, majd akkor majd pattoghat, addig nem.


Tudod, hogy miért?

Mert, aki ilyen sz"rul keres, annak a párjának muszáj visszamennie dolgozni, hogy ne halljanak éhen, így anyuka visszamegy 8 órába dolgozni, vagyis ő is pénzt keres, és neki mégis munka után ott van, hogy el kell látni a gyereket, meg háztartást vezetnie, meg fittnek lenni, hogy este legyen még kedve pörögni apuka farkán. Pfff... Hát, bocs, de nem.


Szóval, ha én munka mellett is el tudom látni a háztartást meg foglalkozni a gyerekkel, akkor ő is nyugodtan be tud segíteni munka mellett, akár otthon vagyok a gyerekkel, akár nem, mert már dolgozom.


Ha meg azt akarja, hogy fitt feleség, ragyogó lakás és nevelt gyerekek legyenek, akkor meg lerakja szépen a havi nettó 800ezret az asztalra, amiből fizetem a bejárónőt, hogy legyen időm magamra, meg a gyerekkel foglalkozni, és még meg is éljünk és legyen tartalék. Ha nem keres ennyit, akkor szépen összeszedi magát és megerőlteti magát, besegít nekem, és ha már megcsinálta a gyerekeit, akkor szépen ő is foglalkozik velük, nem fog belehalni.


Szerencsére nekem csodálatos férjem van, de nem azért meg hülyére keresi magát (mert sajna nem), de imádja a gyerekeit és engem és ahol tud, segít és még meg sem kell kérni rá, mert az neki természetes.

2018. júl. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
0%

Eloszor is 15eves vagyok meg diak

Ketto James Hunt es Niki Lauda forma 1-es pilotak,a Niki nem a vezeteknevem

Harom:Nalad az se kussolhat,aki talal 5forintot az utcan,ugyanis te semmit se dolgozol,csak dobalozol ilyen osszegekkel hogy az milyen mar hogy csak 250ezret keres

2018. júl. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
0%
Akkor is kemenyen dolgozik akarmennyit keres,vagy nalad ez ugy mukodik h te szoba se allsz addig vele amig nincs netto 800 ezer a mami kis asztalkajan amibol majd o gyereket nevel pfff😂😂
2018. júl. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
62%

24


Te egy nagypofájú gyerek vagy, semmi egyéb.

2018. júl. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
0%

Az az igazsag,hogy elismerem elvetettem egy kicsit a sulykot(nagyon)

De azt hiszed hogy csak ugy az oledbe pottyan minden,mert neked nem eleg a 250ezer..

Ha igy gondolkodsz menj szepen vissza dolgozni,akkor hidd el lehet eleg lesz de vigyazz 800 ezer alatt emberszamba se vesznek😂😂😂

2018. júl. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
0%
26-os elismerem tenyleg,nem az vagyok aki ezt nem latja be,de mondd meg miben nincs igazam amikor itt koveteli 800ezrét,mert ha nem akkor az illeto kussolhat..
2018. júl. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
0%
Ja es nem csak napi 8orat lehet am dolgozni,apukam es anyukam 10-11orat/nap a het minden napjan enis annyit fogok,ha lesz munkam es lesz mert jo tanulo is vagyok csak ez egy picit felidegesitett
2018. júl. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
67%

JamesHuntNiki, jól látod, fogalmad sincs arról, amibe belebeszélsz. A nő ha volt előtte munkaviszonya, kap GYED-et amikor otthon van. Ami persze nem a teljes fizu de nem is nulla. (Sőt én pl itthonról dolgozom is mellette, de ez más kérdés.)

A házimumka + gyerek ellátása/nevelése igenis 0-24 órás műszak. Szerinted ha éjjel anyuka úgy gondolja, hogy lejárt a műszak ő aztán fel nem kel, apuka meg ugye "hozza haza a pénzt" ezért nem az ő dolga, ki a frász kel a gyerekhez és látja el ha éhes/szomjas/pelenkát kell cserélninneki?

Mi normálisan meg tudjuk oldani a dolgainkat és nem vagdossuk egymás fejéhez, hogy ki mennyit keres, ki mit csinált. Mert egy család vagyunk és együtt teszünk azért, hogy jól működjenek a dolgok. Remélem majd te is így teszel amikor felnősz és ha fiú vagy, férfiként tiszteled majd a feleségedet és nem úgy állsz hozzá, hogy "kussoljál mert én hozom a pénzt".

2018. júl. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!