Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elegem van nem birom.8 hónapos...

Elegem van nem birom.8 hónapos baba kikészít. Miért nyügi egész nap?

Figyelt kérdés
Vannak jobb napok is,de többnyire nyűgös hisztis egész nap.Elindulni sem merek vele sehova.Egy darabig elnézelődik,és ha rájön az álmosság üvölt,hisztizik.Pedig ri gatom,tolom a babakocsit.Ő meg csak nyüglödik,hisztizik.Ha rájön az álmosság,elkezd hisztizni.Vasárnap indulunk fürödni.Idegen környezet már elöre félek.Mitől ilyen ingerlékeny? Mit tegyek? Úgy érzem megbolondulok..
2018. júl. 14. 01:00
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Két hete jött ki neki két fog.A nagyobbik fiam,nyugodt kiegyensúlyozott,türelmes mint én.Birka türelmem van,de most már hetek óta ilyen,hat nálam is elszakadt a cérna.Nem tudom már,h hogy segítcsek neki,h el tudjon lazulni,mikor almos lesz.
2018. júl. 14. 16:46
 12/19 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem kialvatlan lehet.Ekkora babának már nem jo, nem kényelmes és nem olyan pihentetö babakocsiban aludni. Probáld meg h az ágyában altatod, hidd el,hosszabban és jobbat fog aludni. Az én lányaim fél éves koruk után már utáltak babakocsiban aludni. Addig üvöltöttek mig be nem tettem öket az ágyukba. Igy nekem minden alvásidöre haza kellett mennem velük MINDIG, kb két éves korukig. De nem bántam, mert otthon 2-3 órát simán aludtak igy egyben. Babakocsiban meg max fél orát, miután egy ora üvöltés volt elaludbiuk.

Én csak ezt tudok tanácsolni, h probáld neki megteremteni a körülményt h többet alhasson. De emellett bármi lehet a fent felsoroltak közül is (fogzás, szepa,mozgásfejl....). Egy kisbabával nem mindig könnyü, az anyaság nem csak rozsaszin habcsok, ezr probáld meg elfogadni és talán kicsit megnyugszol. Tul lesztek ezen, nem ordit egy gyerek sem felnött koráig folxamatosan.

2018. júl. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Alvás időben mindig itthon vagyunk.Jó vannak kivételek ritkàn.Délelőtt kb 1 órát alszik adamo hinta van.Délután 2-3 órát kiságyban.Ha el is ringatom babakocsiban megy a kiságyba.Ritkán aludt babakocsiban.Esti rituálé napok óta borzalom,tápszer ivás közben bealudt az ölemben,mostanàban nem.Beteszem a kiságyba énekelek neki stb.Kimegyek ha nagyon sír bemegyek,megnyugtatom.Egyszer csak kidöl.
2018. júl. 15. 08:55
 14/19 anonim ***** válasza:
69%
Nálunk volt pár hét ilyen és kicsit előbbre hoztam az altatast.Tulporgott az volt a gond.Most meg hetek óta 9utan alszik el jól.Erdemes időpontot váltani hátha nálatok is ez van.Par héttel idősebb csak az enyém.Viszont a nappali alvást irigykedve olvastam,mert nálunk max fél óra 3* a mennyiség.Ha az első fogai jöttek lehet jön a következő fog pár,bár mivel van nagyobb gyerkőc a fogzas jeleit tuti megismerés.
2018. júl. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
25%
Az én 8 hós babám ha álmos nyűgi lesz és szinte sehogy nem tud elaludni. Ami mostanában bejött neki az az üveges Hipp bio tea gyümölcslével, vízzel hígítva. Mivel imádja azt elszürcsölgeti cumisüvegből és elalszik. A másik módszerünk mikor Apa határozottan berakja a kiságyba és már jön is ki a szobából. (Sajnos ez nálam már nem válik be.)
2018. júl. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
42%
Tudom mit érzel, nekem is ugyanez volt üjszülött korától. Mindent kipróbáltam, a babakocsit utálta, utálja a mai napig, sose aludt benne, még az autóban is mindig sírt. Én is mindig valamire fogtam, jön a foga, fáj a hasa, éhes stb, de mai napig nem tudom miért volt állandóan nyügös. Nekem nappal is kb 2x 20 percet aludt, teljesen ki voltam bukva. 11 hónapos korára javult a dolog, az idö segitett... Valamint nekünk is az elözöhöz hasonlóan hippes vagy kecskemeti gyümölcslevekkel altattam nappal, higitva. Ezzel sikerült csak. Kitartás és fürdésnél ha lehet bízzátok nagyszülökre, kapcsolódj ki te is!
2018. júl. 16. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Ki az aki lepontozza a válaszokat ?
2018. júl. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Pár napja esti alváskor most,úgy ringatom,h táncolunk lassuzunk.Valamivel jobb.Nem tudom ki pontozza le!!!!
2018. júl. 18. 05:20
 19/19 anonim ***** válasza:
0%

az Apától hányingerem lett, nem lehetne férjem-et írni?

Egyébként a válasz jó, be kell tenni az ágyába, behúzni a függönyöket, alvás van, kész.

2019. febr. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!