Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha megtudnád a szülés után...

Ha megtudnád a szülés után hogy beteg babád született mit tennél?

Figyelt kérdés
Down szindróma
2018. júl. 15. 09:58
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%
17-es, mond, hogy nincs gyereked.. és ilyen hozzáállással ne is legyen SOHA!! 3 éve te neveled és örökbe adnád?? No komment..
2018. júl. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

Soha az életbe nem adnám örökbe a SAJÁT GYERMEKEMET!

Ha TE így bánsz vele, ha TE így állsz ŐHOZZÁ szerinted idegen emberek hogy fognak vele bánni mint az állat!

Én láttam már Down kóros kislányt nem is olyan régen ő volt a legértelmesebb a gyerekek között olyan eleven volt mint a csík és lovagol!

Látszik a kis arcán hogy Down szindrómás de abszolút teljes életet élő, értelmes, huncut, okos, vagány kislány.

Ez attól is függ milyen mértékben Down szindrómás, én ehhez a betegséghez nem értek, de az emberi érzelmekhez igen.


Abban pedig nagyon igaza volt egynek akit lepontoztatok, hogy a Nyfty, Prenatest, és Harmonia teszt tud csak szinte 100%-os eredményt mondani.

Sajnos MO-n ahogy semmi ez sem ingyenes sőt drágább mint külföldön...

Svédországban pl ingyenes már a terhesség 11-13. hetében megcsinálják, ezen kívül kb 2-3 UH- van és semmilyen tarkóredő mérés, meg ihatatlan cukros löttyök leerőltetése az anyuka torkán akár hányás árán is, és semmilyen tű szúrkálás az anyaméhbe ezek középkori eljárások!

2018. júl. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

Nem fogja egy idegen sem kézbe venni...

Bedobják egy intézetbe lekötözik, éheztetik, úgy bánnak majd vele mint ahogy a Nyomorultakban bántak a gyerekekkel.

Egy viszonylag jobban menő Budai gyermeknevelőintézményszerű mellett laktunk egy igen elegáns, drága helyen, hát ne tudd hogy annyi drogos, piás, agyontetovált, bagó lóg a szájából, lelkileg instabil gyereket láttam onnan kijönni, annyi érzelem nem volt a felügyelő arcán...

Mindenanp láttam őket amikor vezettem a buszmegállóban, a 13 éves lányok már úgy néztek ki mint akik a kamionsor mellett állnak..

És ez egy menő 2. kerületi intézmény tiniknek.

2018. júl. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom.

Mi a férjemmel megbeszéltük, hogy ha kiderül, hogy beteg a baba, akkor nem tartanánk meg. Én nem bírnék beteg gyereket gondozni egész életünkben.

De! Ha szülés után derülne ki, akkor nem mondanék le róla.

Egyik ismerősöm így járt. Szülés után derült ki, hogy a 3.gyereke down szindrómás. Ő a húszas évei elején jár. El sem tudom képzelni, hogy mit élhettek át, és azóta is... A képeken boldognak látszanak, de hogy a való életben is azok-e azt nem tudom...

2018. júl. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mit tennék. Ha a down-szindróma súlyosabb változata lenne, akkor valószínűleg örökbe adnám. Nehéz döntés lenne, de tudom magamról, hogy nem tudnám rendesen felnevelni, a gyerek és a magam életét is tönkretenném.
2018. júl. 18. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Mennyire súlyos a babádnál? Döntöttetek?
2018. júl. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
Azt mondták a születése után hogy betegen született. Azóta valaki azt mondja Down szindrómás de nem biztosak benne... Amint kikerülünk csináltatjuk a genetikai vizsgálatot. Nincs döntés de nem hagyjuk a kórházban. Még az intenzíven vagyunk.
2018. júl. 18. 17:47
 28/29 anonim ***** válasza:
27%
Kitartást nem véletlenül született biztos nagy dolgokra hivatott ez a kis picur.❤💪
2018. júl. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Szia, hogy vagytok?
2018. szept. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!