Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti vasaljátok a babaruhákat?

Ti vasaljátok a babaruhákat?

Figyelt kérdés
Érdemes hogy vasaljam amikor minden nap tisztát kap?
2018. aug. 8. 15:33
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
60%
Nem értem azok válaszát akik kiakadnak azon, hogy így fertőtleníteni lehet a ruhát. Még ha nincs is alapjai( bár szerintem van) , miért gàz fél órát vasalásra szánni??
2018. aug. 9. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
37%
20-as, mégis le van pontozva az aki esztétika miatt vasal! Például én is ezt írtam. Igenis vannak azok a ruhák, amik vasalás nélkül nagyon rondák és ki nem mennék úgy az utcára!! Nekem is van szárítógépem, de így is vasalok az után is! Nekem így szép és kész. A mai anyukák körében már lehet, hogy ciki a vasalás, meg ilyenekre nincs idő, de nekem meg az lenne a ciki, ha gyűrött ruhában jelenne meg bárhol a családom vagy akár én!
2018. aug. 9. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
22-es, engem sokkal jobban lepontoztak a 19-es hozzászólásomban, pedig azt írtam, hogy nem vasalok. Szóval tök mindegy, hogy kivasalod és miért, vagy nem vasalod ki, akkor is a béka seg-ge alá le fognak pontozni.
2018. aug. 9. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
32%

18

Mi businessben casualben nyomjuk a munkahelyen. De ezt NEM én vasalom kismamaként, hanem a tiszító, nem őrültem meg, úgyhogy erre negyképűsködni fölösleges.


De a babyholmit fertőtlenítési célból ostobaság.

2018. aug. 9. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
50%
nem csináljuk, adunk hozzá olyan higiénikus öblítőt és kész.
2018. aug. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
20%
Akik felvannak háborodva azoknak nem esik le, hiába magyarázzuk mindenki vasaljon alko akar, ha szépség miatt teszi, vagy azért mert gyűrött, mi arról az őskori felfogasrol beszélünk , hogy vasal mert fertőtleníti. De mi a fenéért lesz fertőzött? Hol vagytok ebola telepen, vagy fertőző betegek vagytok?
2018. aug. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
22%
#26 Elég nagy lustaságra vall, aki nem bír egy fél órát vasalással tölteni...
2018. aug. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
43%
Az meg sotetsegre aki szerint fertozott a babaruha ...
2018. aug. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
8%
#27: vasaljon aki akar, mivel nem gyűrött (és nem fertőzött) inkább másra fordítom azt a fél órát, köszi.. én csak textílpelenkát vasalok orvoshoz, mert az gyűrött....
2018. aug. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
76%
#28 mindenkinek más a véleménye, én nem vitának szántam.. Csak sztem hasznos, de ha te nem így gondolod az a te bajod
2018. aug. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!