Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8hos babaval lagziba menni?

8hos babaval lagziba menni?

Figyelt kérdés
Meghivtak minket lagziba, nagyon szivesen mennenk is, de delutan 5tol kezdodik. 7kor szoktunk furdetni utana pedig alszik a lanyunk, ejszaka felkel mèg 2-3 x szopizni is. Nem tudom hogy mi lenne a jo megoldas, mert nem tudjuk a mara sem hagyni a cicizès miatt. Vinni meg nem hiszem hogy jo otlet, mert ott a nagy hangzavarban hogy aludna? Ti mit tennetek?
2018. aug. 8. 19:41
1 2 3 4
 1/32 A kérdező kommentje:
A mamàra sem hagyni *
2018. aug. 8. 19:41
 2/32 anonim ***** válasza:
87%
Maradnék otthon.
2018. aug. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 Carragher_x ***** válasza:
77%

Ha eddig nem szokott más emberekhez, társasághoz, akkor nyilván nagyon szenvedős lesz neki is, de ami sokkal fontosabb, hogy nektek sem igazi kikapcsolódás babával egy lagzi.

Cumisüveg és fejés/tápszer a megoldás, akkor tud rá vigyázni más is.

2018. aug. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
83%

Mi babánk is 8 hós volt, mikor mentünk sógorom esküvőjére.


Kértük, hogy a lagzi helyszínén biztosítsanak nekünk szállást. A templomi esküvőre mentünk 5-re, utána a lagzira, amin olyan fél 8-ig maradtunk. Átmentem a babával a szállásra, míg a férjem ott maradt este a lagzin. Lett volna rokon, aki vigyáz a babára, amíg én visszamegyek a férjemhez, de iszonyat fáradt voltam, meg nem is nagyon rajongok sógorékért.


Az esti fürdés akkor kimaradt, de nem volt ebből gond.


Mi bevállaltuk, mert a férjem tanú is volt, meg a baba nagyon nyugis, de ha úgy érzed, nagyobb gond lenne, mint öröm, akkor kihagynám.

2018. aug. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
37%

1 órára elosontok agyerek+te+urad, az urad maradlegalább ő jól érezze magát, te pedig hazaviszed a kisembert.

Néha lemondásokkal jár a szülői lét..

2018. aug. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
16%

Én a gyerekemet 2 hetesen vittem először (mondjuk az előtt is jött velem mindenhova) nem is zavarta a zaj,

fejtem le neki + vittem magammal egy poncsót ha mégse lenne elég (addig visszaszálltam volna az autóba)

Ha nincs hozzászokva a zajhoz elég macerás lesz...

2018. aug. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
94%

Nem értem azt aki azt írja, hogy csak az anyukának kell erről lemondania. Apuka nem szülő? Ők egy család. Vagy mindenki megy, vagy senki. Legalábbis nálunk ez így normális.


Kérdező!

Ha a közelben lesz, és közeli rokon, akkor egy minimális időre elmennék, de aztán haza. Ha messze akkor pedig biztos ők is megértik, hogy egy 8 hónapos nem bírná.

2018. aug. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
87%

Én a helyedben 8-9ig maradnék és megköszönném a meghívást, hazamennék. Annyi rugalmasságot a lányod is ki fog bírni, és ti is részt tudtok venni.

Csak szóljatok előre, hogy a vacsorával így számoljanak. Ha addig nincs tálalás, akkor ne is számoljanak nektek.

2018. aug. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
83%
A kislányom pont 8 hónapos, nagyon nyugis, vele elmennék a szertartásra, meg a vacsira és 8 körül lelépnénk együtt. Természetesen mindezt megbeszélve a házasulandókkal is, hiszen pl éjféli káposzta nekünk már nem kell, illetve nem biztos, hogy pont akkor el lehet tőlük búcsúzni, amikor indulunk.
2018. aug. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
31%

Most komolyan amiatt nem mentek, mert jaj felkel még éjszaka szopni a gyerek...?? Hát majd akkor most meg lesz etetve cumisüvegből, nem kell ebből ügyet csinálni!

Gyerekkel, ráadásul ekkoraval, biztos nem mennék esküvőre. Nem csak azért, mert ez a szülőknek is kínlódás, hanem mert érthető okokból a vendégek sem azért mennek, hog gyerekbőgést hallgassanak...

2018. aug. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!