Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8hos babaval lagziba menni?

8hos babaval lagziba menni?

Figyelt kérdés
Meghivtak minket lagziba, nagyon szivesen mennenk is, de delutan 5tol kezdodik. 7kor szoktunk furdetni utana pedig alszik a lanyunk, ejszaka felkel mèg 2-3 x szopizni is. Nem tudom hogy mi lenne a jo megoldas, mert nem tudjuk a mara sem hagyni a cicizès miatt. Vinni meg nem hiszem hogy jo otlet, mert ott a nagy hangzavarban hogy aludna? Ti mit tennetek?
2018. aug. 8. 19:41
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
82%

z urad maradlegalább ő jól érezze magát, te pedig hazaviszed a kisembert.


Néha lemondásokkal jár a szülői lét..


aha, de az apáknak is.

2018. aug. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 Carragher_x ***** válasza:
22%

"aha, de az apáknak is."

Hát ha az érv a lagzi kihagyására az, hogy cici kell a gyereknek, akkor apát hiába veszed elő :) (Ezért is kell a cumisüveg, hogy anyuka ne golyózzon be)

2018. aug. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
45%
Cumisuveg. Mindket gyerekem szopizott még ennyi idosen, mindkettovel voltunk ilyentajt lagziban es mindkettonel meg volt oldva hogy a mama megeteti uvegbol....semmi gondot nem okozott masnap ugyanugy szopizott tovabb (este lefejtem a mosdoban a tejem hogy ne feszuljek..). Amugy olyan is volt hogy a 4 hos unokahugomra vigyaztam mig a tesomek lagzisztak. 5korul vettuk at, majd a lagzi es a szertartasnkozott hazajottek szoptatni, aztan vosszamentek a lagziba...volt bekeverve ejjelre tapszer ha megebredne es barmi gond lenne.
2018. aug. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
Mi most voltunk a tesóm esküvőjén 1 hete a 9 hónaposunkkal. Nálunk úgy volt, hogy az esküvő egy szállodában volt, ahova foglaltunk szobát, így kb 20 másodperc volt az út a két helyszín között. Én és a férjem váltottuk egymást, egyszer én voltam lent egy órát, aztán ő. Ha nem a testvéremről lett volna szó, akkor vagy nem megyünk, vagy visszük anyukámat, de láttam nálatok nagyszülő nem opció.
2018. aug. 9. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:

mi lagzinkban volt 2 hetes is, simán bírta.

8 hónaposan már simán lehet vinni, persze csak akkor ha nem tutujgatod és félted mindentől

2018. aug. 9. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
9 hós lesz a fiam, mikor esküvőre megyünk. Foglaltunk szállást a helyszínen és maradok vele ameddig bírja a lagzin. A gyerekek rugalmasabbak, mint gondolnánk. Eszünkben sem jutott kihagyni az esküvőt.
2018. aug. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
33%
utolsó előtti, el lehet vinni csak mi értelme...gondolom azért mennének hogy jól érezzék magukat.
2018. aug. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
72%

5-ös, jaaaaa, ha neked "urad" van, akkor megértem, hogy szarik rád is meg a közös gyereketekre is, inkább piál valahol lagzi ürügyén.


De a normális családok együtt értelmezhetők. Kérdező, vegyetek ki egy hotelszobát a közelben, ahová visszavonulhattok pihenni, ha már elfárad a baba, amennyiben nem a lakóhelyeteken van az esemény.


Gondolom, azt nem gondoltad komolyan, hogy ott akarod a lagziban altatni szerencsétlen gyereket.


Menjetek el, nyilván lesz szoptatószoba biztosítva, az etetés megoldott. Ha pedig elfárad, hazamentek.

2018. aug. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
44%

17

Igen, azért mennek, hogy jól érezzék magukat. Bármilyen hihetetlen, egy normális CSALÁD együtt is jól tudja érezni magát, minden élethelyzetben és életkorban egy esküvőn is.

2018. aug. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
30%
szerintem ez álszentség utolsó. nekem nagyon nyugis áldott jó természetű gyermekeim vannak. de egy 8 hónapossal akkor se indulok este 19.00 utáni programra.
2018. aug. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!