Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem akar aludni a fél...

Eszter20180320 kérdése:

Miért nem akar aludni a fél éves baba?

Figyelt kérdés
Gyerekem 6 hónapos, mióta megvan minden este egy szenvedés 2-4 óra altatás , 3 óránként kel még mindig. És újabban ha kel vissza sem akar aludni! Tápszeres . Már próbáltam este tartalmasabb kajaval etetni, már próbáltunk csak vizet adni neki éjjel. Ki vagyunk készülve . Gyakran van ha felkel 2-3 óra körül fent vagyok/vagyunk vele 5ig is. Kezdem nagyon nehezen bírni. Külön szobában alszik mióta hazahoztuk. Doki védőnő mindig fogja vmire ... fog, front, mozgásfejlődés... létezik h rajta minden kijön ??? Nappal normális ütemben alszik, nem túl nagyokat. Rengeteget mozog, már mászik és magabiztosan ül is...
2018. aug. 8. 21:14
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Ez normális, van ilyen.

Plusz, ha nincs légkonditok ott a panelben, nem csodálom, hogy nehezen alszik, 22 fok fölött én sem tudok.

2018. aug. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!