Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek nem baj, ha a...

Szerintetek nem baj, ha a legkisebb fokozaton bekapcsoltam a baba szobájában a ventilátort?

Figyelt kérdés
Iszonyat meleg van, és csak így tudott nyugodtan elaludni. Éjjel alig pihent, és csak most sikerült elaltatnom. Már úgy sajnáltam, hogy csak ez jutott eszembe. 28 fok van bent. Nem rá irányítottam a készüléket, csak picit mozgatja a levegőt. Mintha az ablak lenne nyitva és fújna kicsit a szél. Nem lesz baja? Csak túlparázom? 5,5 hós. Egy vékony ujjatlan body van csak rajta.

2018. aug. 9. 11:58
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Több, mint másfél órát aludt, pedig általában nem szokott ennyit. :)
2018. aug. 9. 16:01
 12/14 anonim ***** válasza:
78%
Nyugi!!! Ha kiviszed és meglibben a szellő,akkor sem szaladsz vele haza! (legalábbis remélem)
2018. aug. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
13%

De 28 fok az nagyon hideg.

Jezus hogy kepzeled beteg lesz.

Amugy rohadtul tulparazod nyugodj mar le tenyleg nincs mas dolgod mint kerdest kiirni rola,aztan a valaszok alapjan kapcsolgatni...

2018. aug. 10. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Igen, valóban túlparázom, elismerem. De ha csak ezért írtál, hogy ezt megjegyezd, annak sincs túl sok értelme. Nem a megfázástól féltettem. A védőnő mondta még a nyár elején, hogy babák mellett nem jó se klímát se ventilátort használni, mert megfájdulhat a fülük, ill. kötőhártya gyulladást kaphatnak. Ezt nem magamtól vettem. Azért írtam ki a kérdést, mert mást sajnos nem tudok megkérdezni, nem értem miért olyan baj ez. :(
2018. aug. 10. 14:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!