Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek nem baj, ha a...

Szerintetek nem baj, ha a legkisebb fokozaton bekapcsoltam a baba szobájában a ventilátort?

Figyelt kérdés
Iszonyat meleg van, és csak így tudott nyugodtan elaludni. Éjjel alig pihent, és csak most sikerült elaltatnom. Már úgy sajnáltam, hogy csak ez jutott eszembe. 28 fok van bent. Nem rá irányítottam a készüléket, csak picit mozgatja a levegőt. Mintha az ablak lenne nyitva és fújna kicsit a szél. Nem lesz baja? Csak túlparázom? 5,5 hós. Egy vékony ujjatlan body van csak rajta.

2018. aug. 9. 11:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, nem lesz baja. Ha messze van tőle és a legalacsonyabb fokozat, végképp nem. Kell az, hogy kicsit mozogjon a levegő, jobban tud így aludni.
2018. aug. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen jó. Én a padlóra rakom ilyenkor és a szoba másik sarkába irányítom, mint ahol alszik. Így direktben nem kap "huzatot".
2018. aug. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Kb. 2,5 méterre van tőle, de a másik irányba állítva, így csak az a levegő éri, ami "visszaverődik" a bútorokról. Kiterülve alszik, mint egy kis béka. Köszönöm a válaszokat, megnyugodtam, hogy nem csináltam hülyeséget. Első baba... :)
2018. aug. 9. 12:10
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj. De nyugodtan lehet egy szál pelenkában is, igaz nekem 1 évesem van, de rajta sincs ruha.
2018. aug. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
88%

Igen, túlspilázod.


Gondolj bele, gyerekek tízmilliói légkondi mellett nőnek fel és abban sem lesz bajuk.

2018. aug. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Igen,néha túl tudom aggódni a dolgokat... :( Csak pelust azért nem adok rá, mert brutál izzadékony, ráadásul most küzd ezerrel a kúszás elsajátításával, erőlködik. Félpucéron szó szerint rátapadt a vékony pléd amit a padlóra terítettem neki...
2018. aug. 9. 12:54
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Irányíthatod kicsit jobban felé semmi baja sem lesz.

Kisfiam légkondis szobában van tetőtéri a lakásunk. Nyaralás után 52 fok volt mikor hazaértünk :( szegényke a folyosón volt egy ideig mert ott hűvösebb volt. Minket is megvisel.ez a meleg őket is :(

2018. aug. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
A nappaliban nálunk is megy, én magasra tettem, babamagasság főlé így hát jön megy nem éri, de mégis mozog kicsit a levegő. Még út a két hetet ki kell bírni vhogy aztán már nem lesz ilyen gondunk.
2018. aug. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
addig amíg nem direktbe a fejére fúj, addig csak hűtsed a szobát, a baba is hálás lesz!
2018. aug. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, ha tudna beszélni, megköszönné, hogy gondoltál erre az opcióra. Semmi gond nincs, te is látod, hogy a Kisbéka végre tud egy jót pihenni. :)
2018. aug. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!