Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kicsi babát hány hetes/hónapos...

Kicsi babát hány hetes/hónapos kortól vinnétek/vittetek először bevásárlóközpontba mózeses babakocsiban?

Figyelt kérdés
Nem csak sétálni a természetbe, hanem vásárolni is kimozdulnék Allee-ba, mom park-ba... Valamelyik napközben, amikor nincsenek annyira sokan, tapasztalatokat szeretnék, mekkora babát vihetek először? Nyilván arra figyelnék, hogy 2 etetés között menjünk illetve cici + tápszeres a baba, mindkettőt tudom neki adni adott esetben.

2018. aug. 21. 13:31
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
A balkanozos valaszolonak: Mi is eleg hamar kivittuk igy a kicsit, pedig Magyarorszagon elunk. Es tudod, mi vagyunk azok, akik kuzdunk minden nap azert, hogy bar a Balkanon vagyunk kenytelen elni teljes szellemi es moralis nihilben, de mi magunk egy falatnyi nem Balkant teremtsunk magunknak es a gyermekunknek az emigraciora kenyszerules elott. Szavazunk, felszolalunk,kommentelunk, teszunk azert, hogy ez az orszag ne ilyen legyen. Es te ezzel minket is szidsz, mert ide szulettunk es meg nem tudtunk elmenekulni. Es ez igazsagtalan.
2018. aug. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
29%

Én nem értem miért nem birod ki egy pár hetes baba mellett h otthon maradj vele ésne menj plázázni. Minek neked gyerek, ha csak a saját önzö céljaid és szorakozásod érdekelnek? Szerencsétlen a plázában fog felnöni melletted? Igenis a jo levegöre van szüksége, nem a benti klimás izzadtságszsagu posványra...

Na de...engedjük el h ezt gondolom...vigyél neki kis takarot,zoknit és sapit mert a kinti 35 fok után beviszed a hütött plázába, aztán összehozol neki egy faxa tüdögyuszit is..

Én is az allehoz közel lakom,de nem vágytam rá h pár hetes gyerekkel ott dekkoljak, sokkal jobb volt az árnyas parkokban ücsörészni, nyalni egy fagyit stb..

2018. aug. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Utolso vagyok, azt hozzá tenném h nyilván vásárolni ezt azt szükséges,hiába pici a baba. De erre találták ki az online vásárlást és házhozszállitást...miota gyerekeim vannak be se tettem a lábam tescoba, mindig megrendelem itthonra pl..
2018. aug. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
58%
Utolsó! Milyen begyoposodott ember lehetsz.
2018. aug. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
45%
2 hetesen.
2018. aug. 22. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
45%

mi két hetesen már vittünk


sőt, be kellett ugranunk valami szoptatós cuccért is miután haza hoztuk a kórházból.


simán jól bírta

2018. aug. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

11-es


A 3-as válaszoló vagyok.Aki 23% -ot kapott szerintem rám gondolt a rugalmatlan meg Balkánon élő alatt:D

Nyilván senki sem kérdezte de leírom, hogy télen influenza járvány idején született a gyerekem.Mire lement a ,,hullám" addigra forgott.3 hónaposan már javában olyan dolgokat csinált amit a korosztálya nem és nem, nem büntettük azzal, hogy a saját kis dolgai helyett egy szűk mózesbe kelljen feküdnie órákon keresztül azért, hogy elmondhassuk elmentünk az Árkádba tömni a gyorskajával a fejünket és sétálgattunk a placcon mert az a menő.Tudomásul vettük, hogy ennek nincs itt az ideje.10 hónapos múlt és már járni kezdett.Nyilván a válaszolók zöme tavasszal,nyáron vagy épp ősszel szült és esetleg nem ennyire gyorsan fejlődött náluk a gyerek ezért elképzelni sem tudják az milyen:D

Az gondolom rugalmasak voltunk kedves Balkánozó, mert képesek voltunk a gyerekünk kényelmét és igényeit előtérbe helyezni arra az időre amíg neki ,,fontosabb" dolga is volt a Plázánál meg az összes többi nagy vásárlóközpontnál.

2018. aug. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, egyébként azt tényleg nem értem, hogy ha rendesen ellátom a babám, eleget van levegőn, mert mi teljesen balkánon lakunk, egy erdőben és esténként ha hűvosebb a levegő kitolom a medencénk mellé és ott sétálgatunk árnyas fák között egy hektáros telken. Se szomszéd, se város, se autók, se villamosok stb. Még nagyszülők is messze. TAlán érthető, hogy akármennyire idilli itt, vágyom arra, hogy lássak kirakatokat, színeket, embereket. Erre irányult a kérdésem. Babánk nagyon kiegyensúlyozott, anya is szeretne legalább heti egy órát látni az életből, nem csak a babából, a kertből, virágokból, fákból. Annyira rossz lennék, hogy vágyom társasági életre és közben mondjuk egy dm-et, egy ebédet stb elintéznék? Egy helyen ezt egy plázában képzeltem el, ahol leállok a garázsba, ahol hétköznap napközben nincs tömeg... és voltam nemrég nyár elején, nem klímázzák rommá mindegyik bevásárlózközpontot. Gondoltam leírom, attól nem érzem rossz anyának magam, mert feltettem ezt a kérdést. Én azt érzem példa nélkül teljesítek szeretettel, törődéssel, egyedül minden egyes nap. :)
2018. aug. 22. 11:25
 19/23 A kérdező kommentje:
Egy kérdés mögött annyiféle árnyalat van és sokan csak a rosszat látják. Hogy klímában, beteg emberek között tolom a babát, gyorskaját tömök és "plázázás" címszó alatt kínzom a gyereket. Nem a kritikát nem bírom, hanem ezt a szélsőségesen negatív gondolkodást, hogy aki ilyet kérdez csak egy gyerekét kínzó, unatkozó, idióta plázacica lehet.
2018. aug. 22. 11:27
 20/23 anonim ***** válasza:
Annak a válaszolónak azért megnézném a gyerekét aki 10 hónapos koráig sehova nem vitte. Nekem senki ne mondja , hogy normális dolog hogy a gyerek 10 hónapig csak a négy falat meg a kertben lévő fákat látja.
2018. aug. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!