Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kicsi babát hány hetes/hónapos...

Kicsi babát hány hetes/hónapos kortól vinnétek/vittetek először bevásárlóközpontba mózeses babakocsiban?

Figyelt kérdés
Nem csak sétálni a természetbe, hanem vásárolni is kimozdulnék Allee-ba, mom park-ba... Valamelyik napközben, amikor nincsenek annyira sokan, tapasztalatokat szeretnék, mekkora babát vihetek először? Nyilván arra figyelnék, hogy 2 etetés között menjünk illetve cici + tápszeres a baba, mindkettőt tudom neki adni adott esetben.

2018. aug. 21. 13:31
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom, meg hogy az az anya kiegyensúlyozott, aki nem lát maga körül embereket stb. Egész nap szopizás, büfizés, játék, játszószőnyeg, pukizás, tisztába tevés, kevés alvás...persze, hogy vágyik anyuka valamire a világból :) ja és nem is én vezetnék, apuka vinne minket és jönne értünk belátható időn belül. :) Válaszommal eltérek a kérdéstől, de tényleg nehéz olvasni a sok támadást, miközben teljesen jó szándékkal, a baba érdekeit nézve kérdez az ember. Sok ember nem is tudja hány év lemondás van hetedikre sikerült lombik mögött. :) Persze, hogy vigyáz magára és a babára is az ember :)
2018. aug. 22. 11:37
 22/23 anonim ***** válasza:
0%
Hetedjére sikerült a lombik, évek ota küzdöttetek gyerekért, de mégsem a pár hetes babádat szeretnéd nézegetni nonstop, hanem a kirakatot meg a szineket a plázában, dmben:D vicces vagy
2018. aug. 23. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Utolsónak: az első két hétben infúzióra jártam be kórházba 3 naponta, vittük babát is hordozóban, hogy rendesen tudjam szoptatni és orvos is ezt tanácsolta, hogy vigyük. Egyszer sem szólt rám, hogy mit hordozom és minek tesszük ki autózásnak és miért nem otthon nézegetem nonstop. Tudom kötelező volt menni, ami nem egy dm és pláza de nem magánklinika, hanem zsúfolt kórház, nem hinném, hogy nagyobb terhelés lenne neki ha körülnéznék valahol, de a kérdést amiatt tettem fel, hogy megtudjam, mások hogyan csinálták? Nem azt akartam megtudni normális anya vagyok-e.
2018. aug. 23. 08:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!