Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babbucim 2hét mulva lesz 6...

A babbucim 2hét mulva lesz 6 honapos, pár napja, már 1 nap 3szor kakil. Az nem sok? Lehet olyan ételt adtam neki, csináltam neki zöldséglevest és tettem bele pici karfiolt. Lehet attol?

Figyelt kérdés
2010. jún. 21. 14:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Karfiol? 8 hónaptól.
2010. jún. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egyetértek, még nem kaphatna karfiolt. Helyedben levest sem adnék, ha folyadék kell, kapjon tejet vagy tápszert, ebéd az legyen főzelék, sokkal táplálóbb.

A karfiol amúgy elvileg puffaszt és székrekedést okoz. Ugyanúgy, mint a bab, borsó, brokkoli, káposzta. Ezeket még nem kaphatná ennyi idősen.

2010. jún. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Zöldségleves?Karfiol?Leves is plusz karfiol?

Na, most elgondolkoztam, hogy milyen zöldségek voltak ott még a karfiol mellett.Lehet, hogy nincs köze a széklethez, de ezen a kérdésen megakadt a szemem.

Szerintem figyeld a hozzátápis táblázat valamelyikét, hogy ne adódjanak problémák!

Szép napot!

2010. jún. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
csak sárgarépa,fehérrépa,karfiol.ennyi volt a zöldségleves.mi baja lehet?bébiételekbe is van 4 honapos kortol.
2010. jún. 21. 15:39
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi gond. Nekem a nővérem azt mondta, aki egyébként bölcsödei gondozónő, hogy ne lepődjek meg, ha az új ételek átszaladnak rajta, hozzá kell szoknia ezek megemésztéséhez. A karfiolt én is korainak tartom, de a répa, krumpli már jó lehet. Másrészt ha eszik gyümölcsöt, az is okozhatja. Megjegyzem az én lányomnak is ma 3-szor volt kakija, nem hasmenés jellegű...ma almát kapott, illetve krumplit almával, de abból csak pár kanállal. Most múlt pár napja 5 hónapos.
2010. jún. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!