Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig használatátok a patikai...

Meddig használatátok a patikai dolgokat? Fürdető Popsikrém, Baba olaj, hintőpor, vitaminok?!

Figyelt kérdés
2018. szept. 13. 17:04
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Elsőnél a fürdetőt kb fél évig, mást ezek közül nem. Másodoknál szintén, 1,5 éves korában ekcémás lett. Mindent próbáltam, eucerin, bioderma stb. La roche volt a legjobb, de az meg szárította kegyetlenül (tesója pedig azt használja), így bőrgyógyász tanácsára visszaálltunk az ő általa felírt fürdetőre, nem szárítja és az ekcémája sem tombol tőle.
2018. szept. 14. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

vitaminok szerintem mindig jöhetnek (még én is szedem felnőtt fejjel).

Hintőpor és hasonló igény szerint volt, mikor láttuk, hogy valahol kivörösödött vagy nem tudtuk rendesen kitörölni, esetleg a nyála folyton olyan helyre folyt ahol kisúrlódott utána, ott használtunk kenőcsöt vagy hintőport, de nem túl sokáig. Ha lehet, akkor nem kenjük, de ha már látjuk, hogy baj közeledik, akkor inkább megelőzzük

2018. szept. 14. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!