Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti babatok is szokott olyat...

Ti babatok is szokott olyat csinalni, hogy mikor sir, akkor meghanyatja magat es levegot sem vesz? Annyira ijeszto tud lenni. Olyan mit csinaltok vele?

Figyelt kérdés
2018. szept. 27. 15:00
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Igen. Úgyhogy egy percig sem hagyhattam sírni, ami nehéz volt, mert szinte nem hagyta hogy letegyem. Semmit nem tudtam csinálni mellette. Orvosnál is mindig hányt. Most 2 és fél éves, a sírás már nem ilyen, de mai napig könnyen hány, pl ha nevet evés közben, vagy kicsit rosszabbul nyel.
2018. szept. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

8honapos, es eddig egyszer volt beteg halistennek.

A devenyesnel csinalta ezt.Meg kerdezte a holgy is, hogy szokott-e ilyet maskor is.Es akik eddig voltak babak nem csinaltak ilyet.Hat de itthon nincs ilyen,mert nem hagyom sirni.

Remelem, hogy kifogja ezt nolni valaha is.


Koszonom a valaszokat.

2018. szept. 27. 16:56
 13/14 anonim ***** válasza:

Igen, az én fiammal is előfordult, hogy annyira hergelte magát, hogy öklendezett a sírástól, és többször is eljutott odáig hogy hányt is.

Ilyen pici korában egyszer, amikor kúpot kellett adnom neki. Hiába vigasztaltam... :(

Aztán másfél-két éves kora után jött amikor hisztizett és annyira üvöltött, sőt volt, hogy direkt nyúlkált a saját torka felé mikor nyugtattam volna, de nem engedtem a hiszti tárgyának.

Most 3,5 éves, nagyon régen nem csinálta már.

2018. szept. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Mar aggodtam, hogy normalis-e.De ezek szerint mas gyerek is van igy.

Koszi szepen

2018. szept. 28. 16:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!