Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hajszárítózni a baba pocakját?

Hajszárítózni a baba pocakját?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Itt olvastam, hogy egy anyuka úgy próbált enyhíteni a babája hasfájásán, hogy hajszárítóval melegítette a pici pocakját. Mi tegnap múltunk 4 hetesek, és az utóbbi két hétben nagyon erőlködik, hogy kijöjjön a puki, kaki is mintha nehezebben jönne, és 2-3 naponta lettek álmatlan éjszakák. Volt aki próbált hajszárítózni, és ha igen, milyen eredménnyel? (A baba-tea néha segített, az espumisan nem. Gondolkodok melegítő párnán, de amíg nincs addig megpróbálnám a hajszárítót ha jó véleményeket kapok róla.)

2018. okt. 16. 09:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
68%

[link]


nehogy így járjatok..

Én maradnék melegítő párnánál, bár nekünk az se segített sokat sajnos, inkább próbáld meg szélcsőt, jó a pukikra és a nehezebb székelésre is.

2018. okt. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
74%
Nem javaslom. Égési sérüléseket okozhatsz a babának.
2018. okt. 16. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
71%

Ne!!!

Most komolyan ez kérdés? Nem szárítottatok még hajat? Magadon is érezheted, hogy időnként kissé kellemetlen a fejbőrnek, mert ha kicsit közelebb ér, akkor forró.

2018. okt. 16. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
41%
Úr isten ..Ez komoly???? Nem vagy normális
2018. okt. 16. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
70%
A babát ne! De a hajszárítót bekapcsolhatod ha nagyon sír, nekem a fiam elaludt a hangjára. :)
2018. okt. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
36%
Ez egy nagyon buta ötlet.
2018. okt. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Utolsó, nyilván azért tettem fel a kérdést mert nem hallottam még erről, mint ahogy írtam, itt a gyakorin olvastam róla, és véleményt vártam! Előbb tanulj meg szöveget értelmezni és aztán írogass!
2018. okt. 16. 09:37
 8/18 A kérdező kommentje:
Bocsi nem az utolsónak szólt hanem a 48%osnak csak azóta kaptam még válaszokat. A többieknek köszönöm ment a zöld.
2018. okt. 16. 09:38
 9/18 anonim ***** válasza:
65%

Eszedbe ne jusson!

Fogsz még kapni a következő időkben gyerekneveléssel, gondozással kapcsolatos számos kéretlen "jótanácsot" boldog-boldogtalantól, meg kell tanulnod szűrni őket. Az sem ok, hogy valamit készpénznek végy, ha egy ötgyerekesnek ismerősödnek valami mindegyik gyerekénél tutira bevált. Megbízható, szakmailag kompetens emberektől fogadj el tanácsot, gyerekorvos, illetve ha a védőnőd ilyen (sokféle van). Nyilván nem ugyanakkora a súlya egy tea, vagy torna kipróbálásának, ártalmatlan természetes módszerekkel próbálkozhat az ember,amikkel biztosan nem okoz kárt, de minden egyéb "rendszeridegen", szokatlannak tűnő praktika ajánlását kezeld fenntartásokkal és szakembert kérdezz, ha kételyeid vannak. Kizárólag internetes kuruzslásra és netes tapasztalatokra ne alapozz ilyen fajsúlyú ügyekben sosem.

2018. okt. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
67%
Van a dm-ben meggymag parna.
2018. okt. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!