Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szoptatás alatt mennyi kávét...

Szoptatás alatt mennyi kávét lehet inni?

Figyelt kérdés
Ti mennyit ittatok?nem lesz tőle aktívabb a baba ha belemegy az anyatejbe?
2018. okt. 28. 06:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
19%
Nekem terhesség alatt is nehéz volt megállni, hogy be igyak kávét, de akkor persze nem ittam. Szoptatás alatt úgy csináltam, hogy sok tejbe (2,5 dl) tettem 1-2 kiskanállal.
2018. okt. 28. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Egy tejeset ittam reggel.
2018. okt. 28. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én reggel 1 normál kávét ittam, ez nem okozott gondot.
2018. okt. 28. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Reggel ittam egy hosszút sok tejjel, délután egy 3in1 kávét, nem okozott semmi gondot egyáltalán. Illetve még a legelején a tejtől fájt a kislányom hasa, úgyhogy átmenetileg a reggeli kávét is lecseréltem 3in1-re, így már nem volt gond, később visszaálltam simára.
2018. okt. 28. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Terhesség alatt is lehet inni

Szoptatás alatt is mértékkel. Én reggel és ebéd után ittam egy hosszú kávét sok tejjel. Sose volt aktív tőle. 7:30kor mindig alszik

2018. okt. 28. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
76%
Megoszlanak a vélemények. Nekem azt mondta a doki, hogy napi 1, max.2 csésze kávé mehet. Terhesség alatt elég is volt az 1 csésze. Szülés után pár héttel viszont kettő kellett az életben maradáshoz. :) amúgy nem mindenhol csinálnak ebből ekkora húhót. Vannak országok, ahol a szülés utáni második napon már kaphatsz kávét a reggelidhez a kórházban.
2018. okt. 28. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Lehet inni. Nekünk a császármetszés után mondták is, hogy a fejfájásra igyunk kávét. Az érzéstelenítés miatt.
2018. okt. 28. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
47%

Én is két kávét ittam egy nap, rendes főzöttet. Nem volt gond.

Viszont én az íze miatt iszom a kávét, így a terhesség és a szoptatás alatt is volt, hogy a sokadikat inkább koffeinmentesből főztem.

2018. okt. 28. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Terhesség alatt is kàvéztam, szoptatàs alatt is.

Se koraszülött nem lett, 3,70-el született, szoptatàs alatt sem lett aktívabb, aludt normàlisan.

2018. okt. 28. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Amit az egyik válaszoló írt az úgy van. Én külföldön szültem hajnali 3kor. 10kor a nővér már kérdezte, hogy kérek e kávét. (Nem magánban)
2018. okt. 28. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!