Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj, ha iszok baba látogatás...

Baj, ha iszok baba látogatás előtt?

Figyelt kérdés
Este lesz egy koncert egy közeli városban, ahol egy barátnőm is él akinek 2 hónapos a kisbabája. Ha már így alakult, akkor gondoltam meglátogatjuk a párommal. Viszont én mindig szoktam alapozni koncert előtt kicsit otthon, aztán folytatom a koncerten. Vajon baj, ha lehúzok egy-két sört/páleszt a látogatás előtt. Nem szokott látszódni rajtam. Koncert előtt egy fél órára gondoltam beugrani, nem akarok sokáig zavarni. 27/N
2018. nov. 10. 13:08
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
41%

Ha én lennék a barátnőd, nem tartanám bajnak, ha a babám látogatása előtt innál.

Viszont: ha megérezném/meglátnám rajtad, nemhogy a babámhoz, de a küszöbön belülre sem engednélek!

2018. nov. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem ezt vele beszéld meg:) a barátnőd, egy kerdesert nem fogja leszedni a fejed. Ő tudja hogy neki mi fér bele.
2018. nov. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Igen, közben felhívtam, azt mondta alapozzak náluk, úgyis valószínűleg 10 percet lesz ébren a gyerek. Megoldódott, ezzel kellett volna kezdenem. :) Köszi azért a válaszokat.
2018. nov. 10. 13:46
 14/19 anonim ***** válasza:
87%

Pedig hogy előjött mindenkiből az anyatigris :DDD

Jó bulit, Kérdező!:)

2018. nov. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
31%
Tiszteletlenseg
2018. nov. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Akkor a barátnőm férje is tiszteletlen lesz, ő is csatlakozik hozzám :D Köszi 14es!
2018. nov. 10. 14:13
 17/19 anonim ***** válasza:
67%

Jesszus micsoda vérmamik vannak itt..... Nem totalisan lerészegedve akar odaállítani b*asszus! Mit kell ekkora tragédiát csinálni ebből?

De a kérdező barátnője szerencsére nem ilyen, mint látszik. Engem amúgy nem zavarna, ha úgy jönne egy barátnőm baba látogatóba, hogy ivott 1-2 sort vagy pálinkát..

2018. nov. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
95%

Pont azt akartam irni, hogy úgyis megy a baba aludni megnézitek és utána ott is kocinthattok a baba egészségére.


Nálunk is voltak barátok picivel furdetes előtt érkeztek, megnéztek a fiunkat, ott voltak furdetesnel, utána meg szoptattam lefejtettem aludni, mi meg sokáig beszélgettünk. A férjem és a barátok bontottak bort, talán apósom pálinka ha is előkerült. Nekem is jó volt egy beszélgetés.

2018. nov. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
63%

Az én barátnőmnek is most lett babája , tegnap látogattuk meg. Sörrel vártak mindenkit, vicces volt, mert mindenki kocsival ment, és mindenhol a férj/barát vezet, így csak mi, csajok ittunk, meg barátnőm férje.

1-2 sör volt, nem történt semmi, a gyerek ettől nem állt meg a fejlődésben.

2018. nov. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!