Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kellenek-e ezek a dolgok?...

Kellenek-e ezek a dolgok? Nektek volt-e, ha igen, miért, ha nem, miért?

Figyelt kérdés
Bébiőr, sterilizáló, kukacpárna, pihenőszék, adamo hinta, ágynemű, mellszívó
2018. nov. 15. 18:32
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Mellszívó és pihenőszék ezek közül,amiket használtam. Ágyneműből: lepedő,lapos kispárna,hálózsák.
2018. nov. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Bebior: legzesfigyelo volt, pihenoszek:volt es imadtuk is, adamo hinta:kaptuk, volt, szerettuk, magamtol nem vettem volna, de nem bantuk neg igy, a tobbi nem volt.
2018. nov. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
2.vagyok, bocsanat, agynemubol eleinte nem szabad a vastag takaro es parna dolgot, igy eleinte lepedo, kispled/halozsak volt.
2018. nov. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
54%

Ezekből volt mellszívó, amit nagyon sokat használtam, sok tejem volt, főleg az első 4 hónapban, napi szinten fejtem. Adamo hintánk is volt, nagyon szerettem, a hasfájós babánk csak ebben nyugodott meg. Pihenőszék is volt, ezt is sokat használtuk, főleg, amikor elkezdtük a hozzátáplálást, de ugye ülni még nem tudott, akkor ebben etettem, de egyébként is jól elvolt benne, ezt tudtam vinni a ház bármely részére.

A felsoroltak közül a többi nekünk nem volt és nem is hiányzott.

2018. nov. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
5%

Légzésfigyelős baby őr és sterilizáló alap. Ágynemű is természetesen. Mellszívó többféle is. Kukacpárna nagyon szuper.

Pihenőszék káros így nem volt. Adamo csak simán nem volt.

2018. nov. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
22%

Mellszívót az után vettem, hogy kiderült a kisfiam nem tud rendesen szopizni, így nagyon sokat használtam a későbbiekben. Sterilizáló volt hozzá, azt is sokat használtam.

Ágynemű: lepedő a legfontosabb. Nappali alváshoz kis plédet használunk, éjjel hálózsákot. Miután saját szobájába költözött vettünk bébiőrt.

Pihenőszéket szerette a kisfiam, sokszor el is aludt benne, ez babafüggő, hogy beválik-e. Hintánk nem volt.

Szopipárnát terhesen használtam alvásra, kényelmesebb volt így.


Szerintem előre nem feltétlen kell megvenni mindent ezek közül, idő közben is be tudjátok szerezni, ha szükséges.

2018. nov. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
0%

Ami nekünk van és nagyon hasznos: bébiőr, pihenőszék, adamo hinta

Ágynemű alatt nem tudom mit értesz, nyilván a lepedő fontos a kiságyra, mi különböző vastagságú takarókat használunk évszakhoz és hőmérséklethez mérten.

2018. nov. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
28%

Bébiőr nagyon

( nagy ház, udvar)


Strilizáló elég ha valaki ad kölcsön ha van olyan ismerős, mert csak az rlején kell tendszeresen ( mellszívás)


Mellszívó..

Attól függ mi a terv

Nekem 1,5 hétig kellett, utána 1 szer fejtem csak, a 6 hetes kontroll előtt.

Úgyh kaptam kölcsön, bőven elég volt


Kukacpárna

Kaptam nem vettem

El lettem volna nélküle, nekem terhesen sem kellett az alváshoz


Ágynemű

Jobb lett volna ha csak hálózsákot veszek. Nekünk bevált, de sokan nem szeretik

Lepedőből viszont jó ha van alá pamutfelsős vízhatlan


Pihenőszék:

Lassan 5 hós a lányom.. Most veszem igazán hasznát

Berakom a konyhába

Ebédlőbe

Ha nagyon nyűglődik, akkor tusoláshoz is be tudom vinni magammal


Hinta. Nem volt, így nem hiányzik

2018. nov. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
45%
Hát nekünk ezek közül egyik sem volt... Illetve az ágynemű, de azt nem is értem, miért kérdés. Hogy miért? Nem tudnék rá válaszolni, egyszerűen nem éreztem szükségesnek őket. Ha fejnem kellett, kézzel tettem, sterilizáló helyett kifőztem a dolgokat. Bébiőr szóba sem jött, mivel pici lakásban laktunk annak idején.
2018. nov. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
10%

Nekem is sok tejem volt de beállt 2 hét alatt


Amikor bajban voltam fogtam a lányomat és mellretettem.

Igény szerintet úgy vettem, hogy nemcsak az ő, hanem az én igényem is számít

Ő tette "rendbe" mindig....



8.

2018. nov. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!