Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baba születése után olyan...

Baba születése után olyan érzés, mintha elvesztettem volna a szerelmemet? Más is volt így? Kérlek ne bántsatok.

Figyelt kérdés

2 hónapos a kisfiam. A férjemet elmondhatatlanul szeretem és ő is engem, csodálatos kapcsolatunk van. Sok felé jártunk, sok kalandot megéltünk, ezer történetünk van...


Amikor hazahoztuk a kórházból a kisfiunkat, rá 3 napra betolakodott a fejembe a gyász. Úgy éreztem magamat, mint akivel szakítottak, azt hittem szétszakad a mellkasom annyira fájt. Akkor fogtam fel igazán, hogy mit jelent az, hogy a kapcsolatunk és az életünk már soha nem lesz olyan mint régen.


A szülés utáni hangulatzavarból kijutottam, de úgy kerülök minden régi közös emléket mint a tüzet...


Nagyon szeretem a fiam és tényleg soha nem csinálnám másképpen, de ha a kapcsolatomra gondolok és arra az időre amikor a férjemmel csak egymásnak és egymásért voltunk akkor olyan érzés, mintha tüzes kést forgatnának meg bennem. Tényleg mintha véget ért volna a kapcsolatom. Mert végülis egy szempontból tényleg véget is ért, és valami más kezdődött helyette amiben egyelőre - csupán 2 hónap elteltével - még több a szomorúság és a kétely, mint az öröm.


Próbálok egyáltalán nem gondolni erre de néha nem megy. Csak sírok és nem tudom megállítani, dörömböl a szívemben az érzés, hogy vissza szeretném kapni a régi életünket.


Más is volt így? Nem is tudom mit várok ettől a kérdéstől, talán csak sorstársakat. Vagy csak jó volt megírni..


2018. nov. 19. 12:36
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy depresszió, de én kérnék segítséget a helyedben, főleg ha ennyi szomorúságot érzel. Az, hogy elmész egy pszichológushoz, még nem jelenti azt, hogy terápiára kell járnod.

Nekem kb 2-3 hétig tartott a szülés után ez a sírós állapot, aztán átlendültem rajta. Gondolom a hormonok....

2018. nov. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!