Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Úgy érzem már most "elrontotta...

Úgy érzem már most "elrontottam", de mégis mit tehetnék?

Figyelt kérdés
10 hetes babámnak ha épp nincs semmi baja akkor is van ( nem azt mondom hogy hisztizik, de épp nem fáj a hasa, jol lakott, tiszta a pelus, nem is álmos mert épp akkor kelt...) és sír, es csak kézben nyugszik meg. Lehet önzőn hangzik de néha már teljesen kivagyok lelkileg is és fizikailag is, hogy fogalmam sincs mibaja van, 2 perc alatt megun mindent, állandóan vinni kell kézben ringatni hogy elaludjon, magától elaludni sem tud, még csak 6 kilo de én 25 évesen már nem érzem a derekam a hátam, a kezeim leszakadnak, fogalmam sincs mit csináltam rosszul, egyszerűen nem fogom őt sírni hagyni, de már teljesen kimerülök és tanácstalan vagyok mit tehetnék hogy ne csak kézbe véve, ringatva sétálgatva( mert ugye ha egyhelyben ülök is ordít, kell neki hogy vigyék és nézelődjön ) Teljese tanácstalan vagyok, most rendeltünk adamo hintát, remélem az picit segít mert félek ez csak rosszabb lesz és nem szeretném 20 kilosan is csak így lenne el, így aludna el... Ti hogy oldjátok meg a hasonlo helyzeteket?
2018. nov. 21. 19:28
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

Írtam már hogy hol az apja (dolgozik, mint minden normális férj, hogy mindent megadjon neki, ja és mikor itthon van mindig segít)

Ha nem olvastad végig amiket írtam minek írsz ide? Ja igen kötekedni! Ez nem nyávogás! Érdekes, előtted 12 kommentelő normalis tanacsokat adott. Gondolom neked nincs gyereked, de ha van, tudom őt sajnálni amiért ilyen böszme szülőt kapott

2018. nov. 22. 09:56
 22/24 anonim ***** válasza:
Ez ilyen! :-D Nyugi, idővel jobb lesz! 20 kilósan nem úgy fog elaludni. :)
2018. nov. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Ebben az idoszakban en orakat setaltam vele, o aludt a babakocsiban en meg mozogtam es nem voltam legalabb otthon bezarva. Amugy meg kicsi meg...kitartas! Hamarosan konnyebb lesz!
2018. nov. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Van ilyen hasadra felköthető pólya féleség vagy kendő vagy mi, ha ébren van,így nem kell kézben tartani, csak ott van rajtad és érzi a szeretetet. Altatni meg bölcsőben kell, az ilyen hintázó ágy vagy kosár vagy mi.
2018. nov. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!