Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Úgy érzem már most "elrontotta...

Úgy érzem már most "elrontottam", de mégis mit tehetnék?

Figyelt kérdés
10 hetes babámnak ha épp nincs semmi baja akkor is van ( nem azt mondom hogy hisztizik, de épp nem fáj a hasa, jol lakott, tiszta a pelus, nem is álmos mert épp akkor kelt...) és sír, es csak kézben nyugszik meg. Lehet önzőn hangzik de néha már teljesen kivagyok lelkileg is és fizikailag is, hogy fogalmam sincs mibaja van, 2 perc alatt megun mindent, állandóan vinni kell kézben ringatni hogy elaludjon, magától elaludni sem tud, még csak 6 kilo de én 25 évesen már nem érzem a derekam a hátam, a kezeim leszakadnak, fogalmam sincs mit csináltam rosszul, egyszerűen nem fogom őt sírni hagyni, de már teljesen kimerülök és tanácstalan vagyok mit tehetnék hogy ne csak kézbe véve, ringatva sétálgatva( mert ugye ha egyhelyben ülök is ordít, kell neki hogy vigyék és nézelődjön ) Teljese tanácstalan vagyok, most rendeltünk adamo hintát, remélem az picit segít mert félek ez csak rosszabb lesz és nem szeretném 20 kilosan is csak így lenne el, így aludna el... Ti hogy oldjátok meg a hasonlo helyzeteket?
2018. nov. 21. 19:28
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
91%

Rád vágyik, a közelsédre, a szeretedre.

Megnyugszik a kezedben, tehát ez volt a baja

2018. nov. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Értem én ezt és én is vágyom erre de nem a nap 24 órájában hogy igazából wc-re nem tudok elmenni. Ha elalszik leteszem kb 2 perc után észreveszi hogy nem kézben van és sír :( Teljesen kikeszit ez a helyzet, komolyan semmire nincs időm, és persze ez az időszak erről szól, de ha később sem fog változni a dolog? Vagy idővel majd jobb lesz ha leköti majd más is? Mostmár néha elvan a játszószönyegen is, de az is csak úgy ha ott vagyunk vele
2018. nov. 21. 19:41
 3/24 anonim ***** válasza:
49%
Nem lehet hogy megis csak faj a pocak vagy ilyesmi ? Nalunk is hasonlo volt nem sirt a pocakja miatt hogy fajna nem volt ehes meg semmi de amint elaludt letettem fel kelt aztan vegul jol bekakilt es tudtam hogy megis csak a pocakkal volt baj. Nrm lehet hogy itt is valami hasonlo a helyzet ? Anyatejes vagy tapszeres ? Biztos vagy benne hogy nem ehes ? Eleg neki a hami amit kap ?
2018. nov. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
88%
6 hetes a kislányom, ugyan ez a helyzet, de a férjem sokszor átveszi, így én jobban viselem. Kíváncsi vagyok mások mit tanácsolnak.
2018. nov. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
62%

10hetes..

10hete jött a világra..

RÁD VAN SZÜKSÉGE AZ A BAJA.

semmit sem rontottal el.. Ha pedig el is rontás valamit, babáknál hamar lelehet meg szoktatni a dolgokról. Viszont 10hetes babával nincs ilyen teendő szerintem.

Olelgesd,dajkalgasd ez a dolgod. :)

2018. nov. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Csak anyatejes 2 óránként eszik nappal. Már megtudom különböztetni a hasfájását meg ezt mikor csak "unatkozik" szóval ez a helyzet sajnos. Én férjem is átveszi sokszor (érdekes nála nem sír egy percet se nekem meg kilometereket kell vele menni a lakasban de apa kezebe nincs "hiszti". Csak ugye sajnos apanak dolgozni is kell így csak késő delutan tud segiteni addig meg kb 2 naponta ramjon a siras, hogy én ezt már nem bírom és biztos elrontottam és rossz anya leszek meg béna :(
2018. nov. 21. 19:55
 7/24 anonim ***** válasza:
85%
2. babám pont ilyen volt. Ahogy elkezdett jobban mozogni, úgy lett egyre jobb. A forgással is volt már 10-20 perc amíg jól elvolt de igazán a mászás és felállás volt a fordulópont, szívesen pakolt és felfedezett a lakásban onnantól. (Teszem hozzá anyás azóta is, de meg lehet csinálni mellette ezt-azt, 16 hós most) Kitartást!
2018. nov. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Én is ebben bízom hogy ahogy egyre jobban felfedezi majd a dolgokat könnyebben el lesz mert nagyon szeretnénk majd tesót de miota igy kimerültem sokszor már ebben sem voltam biztos, hogy ezt még egyszer végigcsinalni, pedig a legszebb dolog az életben de egyben a legnehezebb is
2018. nov. 21. 20:00
 9/24 anonim ***** válasza:
85%
Elhiszem, hogy fárasztó, remélem hamar túl lesztek ezen. :) Ha esetleg megpróbálod magadra kötni, akkor te is szabadabban mozognál, de ő is testközelben lenne.
2018. nov. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
68%
Értem én h 2 óránként eszik és csak neked szól a SÍRÁS! de egy 10 hetes baba nem jatszmazik.. Tehát csak rád van szüksége, az h csak neked szól a panaszkodas.. Szokd meg, 8honapos fiam is nekem "mondja", ha baja van.. Apjának ritkan csinálja.. Akkoris ha foga fáj
2018. nov. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!