Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért furcsálják az emberek,...

Miért furcsálják az emberek, hogy 21-22 évesen gyermeket szeretnék?

Figyelt kérdés

Nem értem, miért néznek rám furán, ha ez a téma szóba kerül. Ennyire ritkaság lenne önként vállalni babát fiatalon?

20/L



#gyerekvállalás #fiatalon baba
2018. nov. 26. 10:04
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
72%

15# sajnálatos, hogy anyuka létedre ilyen szűk látókörű vagy... Örülök, hogy 29 éves koromra az önerőt össze tudtuk gyűjteni a hitelhez, hogy meg tudjuk venni a lakásunkst. Egyáltalán nem vàgyom karriere, de azért lássuk be a gyerek vállaláshoz nem árt pár év munkaviszony és egy biztos állás. És nem csak apukának, hanem anyukának is mert bármikor történhrt bármi. Ne hasonlítgassuk a mostani helyzetet a 30 évvel ezelőttihez, mert nem vall sok észre...

Akkoriban egy érettségivel már el lehetett helyezkedni, most meg kitörölheted vele. Másrészt meg nem mindenki tud, vagy akar a szüleihez költözni volt a nyakukra szülni...

2018. nov. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
46%
Ennyi idosen nem tudom hany eves kapcsolatod van,1,2? de meg az eskuvo is eleg meredek...Majd ha (ne adj isten) tul leszel egy valason es szulesen, no meg a gyerekes anyukakent valo munkakeresesen, akkor talan meg fogod erteni, miert neztek furcsan. Remeljuk nem tapasztalod meg ezeket...
2018. nov. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
31%

Persze, persze. Azok a hülye nők, akik tanulni, dolozni és élni akarnak, meg nem aszerint redezik be az életüket, hogy a hozzád hasonló észlények minek "nézik" őket ...


Aha.

2018. nov. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
50%

20

Az, hogy te nem bírod harmincas éveidben az éjszakázást, az elég aggasztó, ám EGYÉNI egészségügyi probléma.

2018. nov. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
45%

20

Nekem is leesik az állam, ha valakiről kiderül, hogy tinilányként szült.

És nem azért, mert micsoda csoda vagy milyen jól néz ki. Hanem mert elrettenek.

2018. nov. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:

Volt itt hideg, meleg úgy látom. Köszönöm azoknak, akik NORMÁLISAN fogalmaztak. Azok, akik pedig trágár módon le szóltak remélem tudják, hogy magukat minősítik és nem pedig engem.


Azt sem értem miért kell rögtön vállással dobálózni. Más kapcsolatát ismeretlenül le szólni. Nem lehet mindenkit egy kalap alá venni. Stabil párkapcsolatban élek, fiatal vagyok igen, de mi probléma van ezzel? Attól mert valaki fiatal nem lehet komoly kapcsolata? És nem lehet felelősség teljes? Nem gondolom, hogy ezek törvényszerű dolgok. Mindannyian mások vagyunk, más háttérrel és élet filozófiával.


3,5 év után nem tartom korainak az esküvőt. Nem fogok a szüleim nyakára szülni. Nem a párom tart el. Dolgozom és e mellett saját vállalkozást indítok. Szóval nem támaszkodom ilyen téren senkire.

2018. nov. 26. 17:20
 27/29 anonim ***** válasza:
45%

sok 30 felett szulo no/par sehol nincs hozzank kepest.

es Nektek meg most is az a legnagyobb problematok,hogy 18 evesen szultem,es akkoriban jobban viseltem az ejszakazast...

hat tudok gratulalni.

az,hogy mi 33 es 30 eves korunkra 3 gyerek mellett kp ra vettunk lakast,es folyamatosan gyujtjuk a penzunket a bankban az olyan altalanos ebben az orszagban.

majd ha vegig csinaljatok amit mi,akkor szoljatok meg,hogy 18 evesen szultem.es nem,nem martirkodasbol,de el is vetethettem volna a gyereket,viszont mi vallaltuk!minden nehezsegevel egyutt.es vegig csinaltuk.es baromi buszke vagyok magunkra,hogy beinthetek az ilyen szuk latokoru embereknek mint ti.ti akik azert leirjatok az embereket,hogy mikor vallalnak gyereket.csupan azert mert ti 18 evesen bulikaztatok,csavarogtatok es baromira nem voltatok erettek egy gyerekhez.

en sztem kulturaltan fogalmaztam meg az elozo valaszom,senkit nem szoltam le,nem bantottam meg.

latod kerdezo,az ilyen emberekkel nem kell foglalkozni.

azok is sorban vallnak el akik 10 eves kapcsolatra vallalnak gyereket.ennyi erovel soha,senki ne szuljon mert barmikor egyedul maradhat.

2018. nov. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
45%

27

Szerintem befejezheted a hisztérikus bizonygatását, immáron másodszor annak, hogy mennyi pénzed és milyen tökéletes életed van.


Akinek valóban az van, az nem részletezi,pláne nem kétszer, de megértem, hogy neked szükséged van rá. Hát hajrá, ha ez neked kielégülés.

2018. nov. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
27%
millió ilyen kérdés van, a kutyát nem érdekli, hogy te mikor szülsz, csak ti misztifikáljátok ezt a dolgot, mert ti MÁR ilyen fiatalon szültök. senkit nem érdekel, hidd el.
2018. nov. 27. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!