Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sokan miért mondják, hogy...

Sokan miért mondják, hogy hány hónapos a gyerek? Miért nem években beszélnek?

Figyelt kérdés
Az még oké, ha néhány hónapos, de amikor már egy éven felüli, akkor miért kell még azt mondtani, hogy pl. 23 hós, miért nem lehet, hogy 2 éves? Most láttam, hogy valaki, azt írta, hogy 32 hónapos.... Van egy olyan érzésem, hogy még kisbabának akarják látni a gyereket, mert aki már "éves" az már nagy.
2010. jún. 26. 20:04
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
37%
2 éves korig egy hónap sokat jelent a fejlődésben. az értő szem az egy hónap különbséget is meglátja. az én kislányom most 18 hósan érezhetően többet tud, mint 17 hósan. de azt nem értem, amikor vki azt írja, hogy 18 hetes babám, meg 27 hós babám.
2010. jún. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

én se értem,h miért kell több hétnek írni a pici babát!szerintem az még rosszabb,mert folyton számolgatni,egyszerübb hónapokban,szerintem:-)

az addig oké,h 2éves koráig hónapokat mondunk a fejlödés miatt,de egy 2és fél éves gyerekre ne írjuk már,h 30hónapos!meg az is olyan gáz,h 26-27hónaposnak írják az akkora babákat aki már nem is baba hanem sokkal inkább kisgyerek

2010. jún. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!