Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti is ezt csináltátok? Vagy...

Ti is ezt csináltátok? Vagy hagyjam esni mert már kivagyok .

Figyelt kérdés
9 hós kilányom mióta felált egy pillanat nyugalmam nincs.Mindenre felkapaszkodik felál ,de egyfojtában már a játékai nem érdeklik én meg mindenhova megyek utána és rajtra készen ha esik elkapom .Annyi időm nincs, hogy egy pólót átcseréljek magamon mert mire leszedem vissza mászik és már kapaszkodva felál .Ti is így vigyáztátok vagy hagytátok esni ?
2018. dec. 14. 22:27
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Amúgy nem néha esne el hanem napjában 100× mert egyfolytában minden lehetséges bútorba megkapaszodva feláll
2018. dec. 14. 23:03
 12/26 anonim ***** válasza:
62%
Ha vágódik mint egy krumpliszsák akkor megértem az aggodalmad. Ha csak lecsüccsen akkor nem kell félteni. Létezik kutacsvédő sisak, pont az ilyen vágódós babáknak.
2018. dec. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
86%
Úgyis esni fog. Hozzá tartozik a tapasztaláshoz. De ha nem a visegrádi vár bástyáján játszatod, nagy baj nem lehet.
2018. dec. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Most tanulgat ülni, ő bizony hanyat vágja magát.
2018. dec. 14. 23:33
 15/26 anonim ***** válasza:
27%

Nem hagytam esni.Ugyan azt csináltam mint te.Mai napig a nyomában vagyok, egy percre nem lehet egyedül hagyni, 18 hós.

Nekem a járóka vált be.Ha csinálom a dolgom beleteszem, ha kiveszem csak rá figyelek.

És már így is érte nem egy baleset.

2018. dec. 15. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
86%
Ha nem kapdosnád el, már megtanult volna esni. De ha ennyire félted, akkor babakarámmal kerits le neki egy részt és alája tegyél habtapit. Mi az ikreknek egy 8 négyzetmétert csináltunk így meg. Ha dolgom van, akkor berakom őket oda, amúgy szabadon garázdálkodhatnak. Anno bevált ez a módszer az első gyereknél is. Muszáj néha esniük, hogy kitapasztalják, hogy mit kell csinálniuk.
2018. dec. 15. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
69%
Ha látnám, hogy nagyot fogbesni természetesen én is elkapnám. Ennyi idősen babakarámban volt a nappaliban. Felállás után csak az első hét volt ilyen, mìg rá nem jött hogyan kell leülni. Te is segíthetsz neki megtanulni, hogyan ereszkedjen vissza.
2018. dec. 15. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
32%
Ha ülni sem tud, persze, hogy elvágódik,ha feláll. Felcserélte a fázisokat. Ebben az esetben elkapnám, mert nem esik, hanem konkrétan szétloccsantja az agyát.
2018. dec. 15. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
A felülés után is max egy hétig vágódik hanyatt, de főleg az első 1-2 napban. Utánna már hamar ráérez az egyensúlyra.
2018. dec. 15. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
71%
Van tobboldalu, bovitheto babakaram, amivel le tudod valasztani a nappali egy reszet. Nekunk 60x60 centis habtapibol volt 8 darab+a kanape melletti szonyeg.
2018. dec. 15. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!