Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti is ezt csináltátok? Vagy...

Ti is ezt csináltátok? Vagy hagyjam esni mert már kivagyok .

Figyelt kérdés
9 hós kilányom mióta felált egy pillanat nyugalmam nincs.Mindenre felkapaszkodik felál ,de egyfojtában már a játékai nem érdeklik én meg mindenhova megyek utána és rajtra készen ha esik elkapom .Annyi időm nincs, hogy egy pólót átcseréljek magamon mert mire leszedem vissza mászik és már kapaszkodva felál .Ti is így vigyáztátok vagy hagytátok esni ?
2018. dec. 14. 22:27
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
77%
Azért kell hanyatt vágódnia mert csak így tudja megtanulni hogy eséskor a fejét emelnie kell, mert az fáj neki legjobban. Éles helyzetben kint a betonon nagyon hasznos lesz ha tud vigyázni a fejére. 2 nap alatt megtanulják, de parketta kemènységű felületen hagyni kell esni.
2018. dec. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
1. gyereket leültettem, ha már látszott, hogy esni fog. Remegett a lába. A kicsihez sokszor nem értem oda és eldőlt, mint egy krumpliszsák. De ő sokkal sokkal hamarabb tanult meg a fenekére huppanni, szerintem azért, mert sokat esett hátra.
2018. dec. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
0%
Nekem is elvágódik mai napig,mint egy krumplis zsák. 15 hós és mai napig van,hogy megcsúszik. Amikor tudom elkapom. Hagytam esni,de mégse tanulta meg... Sajnos az esések miatt a járást is feladta,mert fél. Remélem megoldódik hamarosan.
2018. dec. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
77%

Egy parkettázott vagy műpadlós, pláne szőnyeggel borított szobában egy egyméteres, egészséges gyerek nem is tud akkorát esni, hogy baja legyen.

Arra kell vigyázni, hogy máshonnan ne essen le, pláne fejjel lefelé. Ill. kövezett, betonozott helyen kell egy kicsit óvatosabbnak lenni.

2018. dec. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
Most azt csinálom vele hogy háttal nekem felállítom és hagyom elesi közben a úgy alakítom mindig hogy fenékre érkezzen hatha így megtanulja.
2018. dec. 15. 15:13
 26/26 anonim ***** válasza:
53%
Mi már az elején sem kaptuk el legtöbbször. A járólap volt a kivétel, meg a magas helyek. Hamar megtanulta, hogy a kezét tegye ki. Kicsit több idő kellett ahhoz, hogy a hátraesést hárítsa. Most 15 hónapos, megy mindenhova és lépcsőket leszámítva nem is vagyunk a nyomában. Persze esik, kel meg néha sír, de ez van. Kemény az élet :D.
2018. dec. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!