Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit lehet csinálni még egy...

Mit lehet csinálni még egy ekkora babával?

Figyelt kérdés

Kisfiam 3 hónapos.

10 perc után megun mindent. Igazából játszószőnyegen szoktunk játszani, hintázni adamo-ba, de ott inkább altatás céljából. Kb 10 perc utan feszült lesz mindenhol, olyankor felkapjuk, megyünk vele egy kört, énekelünk, nézelődik,beszélünk hozzá, akkor nem sír. Viszont ha újra lerakjuk hamar megunja magát. Pedig végig ott vagyok és játszok vele. Nemtudom mit lehetne még ebben a korban. Ti miket játszotok, csináltok/csináltatok a hasonló koru gyerekekkel?


2018. dec. 26. 10:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Leteheted az ágyra és játékosan tornáztathatod, közben énekelhetsz, vagy magyarázhatod neki h mit csinálsz. Sztem 3 hónaposan az enyém sem tudott 10 percnél tovább koncentrálni egy dologra. Ha van pihenőszéke abba betenni és nézze h mit csinálsz pl a konyhában. Közben beszélsz hozzá.
2018. dec. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pihenő szék ami hintázik rezeg ,baba trapéz ,kézben sétálgatni ablakhoz vinni nézelődni ilyesmik 🤗
2018. dec. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hordozókendő? Ha kézben elvan, ez jó lehet. Csak felkötöd és csinálod a dolgod, közben lehet hozzá beszélni
2018. dec. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jatszoszonyeg alatt elvolt napi 15-30 percet, ha makom volt eppen, illetve hintaztatos pihenoszekben is max. ennyit, ezeken kivul szinte folyton hordozni kellett ahhoz, hogy ne sirjon. Igy en magamra kotottem, onnan nezelodott, mikor setaltunk, boltba mentunk, foztem, takaritottam (mar ami nem volt igy veszelyes). Nagyon elvezte a sok tortenest, es a biztonsagos testkozelt, de nem tudom, hogy meg egyszer vegig tudnam-e/akarnam-e csinalni a napi sok oranyi hordozast...
2018. dec. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én is a hordozason gondolkodom mert leszakad mar a kezem. A hátam/derekam is teljesen odavan. Hany kiloig hordozzak? Lattam multkor a tv-be hogy vannak akik 2 eves gyereket is vittek háton. Nem megterhelő az már?
2018. dec. 26. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!