Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan szoktassam rá a cumira?

Hogyan szoktassam rá a cumira?

Figyelt kérdés

4 és fél hónapos a babám, csak anyatejes, igény szerint szopik. Nem ezzel van a bajom, de az éjszakáktól már teljesen kivagyok. Az, hogy szopizik még éjjel, tudom, hogy normális dolog. De nem tudom a mellem kivenni a szájából, mert egyből felébred rá. Az ágyába is nagyon nehezen tudom betenni, arra is felébred. Gyakran van mellettem éjjel, mert miután 3x riad fel rá, hogy elveszem a cicit, őt meg berakom az ágyába, nem kísérletezek tovább.

Cumisüvegről hallani sem akar, a cumit is kiköpködi.

(Akiknek az első gondolata, hogy én szúrtam el, meg ez a velejárója... 3.baba, a másik kettővel nem így volt.)



2018. dec. 26. 21:37
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
9es vagyok. Arra azért figyelj , nem e bukik sokat. Nálunk refluxos volt (lett) a lányom, évekig küzdöttünk ezzel is. Igazából nem tudni, hogy amiatt kellett neki állandóan a cici, vagy az állandó cicizés miatt lett az, de szörnyű volt az is...
2018. dec. 30. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem bukik, mióta csak cici van. A tápszert kihányta az elején (az egyik fajtát), akkor kétségbe is estem, mi lesz, ha nem tudok szoptatni, de azzal nem is volt gond, meg azóta se.
2018. dec. 30. 11:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!