Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mindig ilyen körülményes lesz...

Mindig ilyen körülményes lesz bárhova menni a gyerekkel?

Figyelt kérdés

Kisfiam 8 hónapos. Nem tudok vele nyugodtan sehova elindulni, mert fel óra az utazás nekünk oda-vissza a városba plusz számítgatni kell mikorra érjünk vissza hogy egyen..

Ez így téboly. Ugye lesz majd olyan, hogy nem lesz ennyire körülményes..?


2019. jan. 4. 15:44
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
50%

Bocs elküldtem:D

szóval mire kellett a víz kihűlt annyira, hogy csak bele kellett keverni a tápszert és ihatta.:)Kitartás később se lesz sokkal jobb ,csak máshogy lesz körülményes.

2019. jan. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
52%
Annyira körülményes, amennyire te ügyet csinálsz belőle. A férjem családja külföldön él, a gyerek 3 hónapos korától rendszeresen utaztam ki hozzájuk. Még a repülőn is van pelenkázó, enni is lehet neki vinni, amivel pár órára kibírja. Pár pelenka, popsitörlő, csereruha, cici mindig volt nálam, bárhová mentünk.
2019. jan. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
74%
Pelenkázótáskában pelus, popsitörlő, babakaja, kanál, előke, gyümi, babakeksz, papírtörlő, innivaló és elvagyunk egy napot is bárhol. 8 hónaposan már egy csomó mindent ehet, nyilván nem Mekizni kell, de mondjuk egy pékségbe be tudsz szaladni egy kifliért, de akár ha étterembe mentek, kaphat egy kis petrezselymes krumplit vagy barackbefőttet is. Pelenkázni meg bárhol lehet, nagyobb boltban, kávézóban, akár a védőnőhöz is be lehet szaladni... addig körülményes, amíg te azzá teszed.
2019. jan. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
72%

Nekem 3 gyerekem van, elsőnél csak úgy siettettem az időt, azt hittem majd egyre jobb lesz, aztán rájöttem, hogy csecsemővel még mindig egyszerűbb, mint úgy 1-2 -(3) éves korban amikor megy amerre lát, nagyon melós ez az időszak, hiszen itt jönnek be a szabályok amik az együtt közlekedést sétát stb. lehetővé teszik később.


Persze mikor nagyobbak, akkor már sokkal könnyebb.

Nekem most már isteni :) a legnagyobb 11, és 9 és 7 a két kisebb. (de már évek óta nagyon jó velük együtt lenni, sokkal egyszerűbb mint baba korukban)

2019. jan. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
55%

Nálunk sose volt ilyen gond, átmentem "ősanyába", és születése óta kendőben hordozom. 8 hónaposan már faltkáztunk. Sajnos minden napos program lett abban az időben, hogy a férjem vittem gyógytornára. Amíg őt kínozták, addig mi sétáltunk. Kendőben aludt, cicizett, vagy kapott egy kifli csücsköt, és nyammogta.

Kirándulni ugyanígy. Egész nap elvan.

Buszon, BKK-n is egyszerűbb, mint a babakocsi.

2019. jan. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 piroska és a farkas ***** válasza:
74%
Egy 4,5 évesen és egy 2 évesen van. Àllítom, H addig a legkönnyebb kimozdulni, amíg nem önjàrók. Tiszta idill, mosolygós anyuka a korzón, kendő vagy babakocsi, bàjosan nézelődô gyermek... Most bezzeg...
2019. jan. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetértek az utolsó hozzászólással. Addig semmi sem körülményes, amíg babakocsiban van. Főleg akkor, ha csak 1 gyereked van.
2019. jan. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!