Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha 25foknal melegebb van de a...

Ha 25foknal melegebb van de a 30fokot nem éri el a szobába egy újszülött babának lehett bármi baja?

Figyelt kérdés

2019. jan. 5. 16:57
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
70%

Nálunk 28 fok van a lakásban,de anyósom szerint megfázik a gyerek és vegyek hősugárzót, mert miattam lesz tüdőgyulladása. :D

Egyébként hűvösebb helyen sokkal nyugodtabb, hidegben pedig kifejezetten jókat alszik.

2019. jan. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
66%

Én is laktam lakàsba (szerencsére évek óta màr hàzban) a lànyom lakàsba született, nagyon meleg volt, de volt a radiàtoron szabàlyzó, ezért nem értem akik írjàk a 26-28 fokot.

Tàvfűtéses lakàs volt, lejjebb vettük, nem volt szauna.

Te meg ne anyósodra hallgass Kérdező, hanem magadra.

2019. jan. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Pl. Bölcsőhalál.
2019. jan. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
81%
Nem minden panelban lehet egyedileg szabályozni a fütést sajnos. Nálunk sem. Mi konkrétan az összes radiátort elzártuk,télen se megy. Legalább 1-2 ablak a lakásban folyamatosan nyitva van és igy is 26 fok van bent. Megdöglünk, nagyon utáljuk...ugyh sajna az én gyerekeim is ilyen melegben alszanak. Bajuk nem lesz töle, de nagyon száraz a levegö a lakásban, ani mem tesz tul jot. 1 réteg ruhában alszanak zokni és takaro nélkül.
2019. jan. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
50%

Értem, elnézést kérek, igaz mi nem panelben laktunk, de tàrsashàzban.

Amúgy hiàba vettük lejjebb, az ablakok bukón voltak àllandóan, természetesen azért volt olyan meleg, mert az unatkozó nénik àllandóan meg akartak fagyni, màs meg olvadjon szét.


Kérdező, ha csak teheted, 23-24 foknàl ne legyen melegebb, mert végképp nem fogja élvezni a pici.

2019. jan. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Anyósnak megkell mondani h a te gyereked, nyiss ablakot.
2019. jan. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
89%
Mi is szenvedünk a melegtől, nem tudjuk lejjebb venni, az ablak nyitás meg ősszel még műkődik, de nagyon hideg éjszakákon nem, mert akkor meg arra ébredek hogy megfagyunk. De vettünk párásítót, az is valami. Egyébként az összes barátunknál azt tapasztalom hogy nagyon fűtenek, pedig ők tudják szabályozni. Belépek és rosszul vagyok, melegebb van mint náluk. A gyerek alkalmazkodik, megszokja.
2019. jan. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
85%

Hőgutát kap maximum. De komolyan, hacsak nem panelba laktok, ahol nem tudjátok szabályozni, felesleges ekkora hő.

20-21 fokban vígan elvagyunk... Anyáméknál van 26 fok, konkrétan nembírjuk, mert simán vihetnénk a fürdőruhat...

2019. jan. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!