Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi az arany középút mesenézésb...

Mi az arany középút mesenézésben egy 2 éves számára?

Figyelt kérdés

Az érdekel elsôsorban, hogy egy 2 éves számára mi az a heti TV-n történô mesenézési idô, ami pszichésen, idegrendszerileg még belefér számára. Sajnos a családban van kicsit idôsebb gyerek rokon, aki szörnyen képernyô függô, bevallom ez elborzaszt és nem akarom h az én gyerekem is ilyen legyen. De próbálok kompromisszumkész lenni és nem mindentôl tiltani a gyereket. Ugyanakkor anyósom és apósom többnyire mesét nézetnek vele, ha vigyáznak rá. Ez nem tetszik. Tegnap pl. össz-vissz 20percet vigyázott rá anyósom és már a mesecsatornán volt a tv. Nem tudtam neki szólni érte, mert persze kikapcsolta, amikor jöttem, és csak este vettem észre. Túlreagálni sem akarom, de valamivel meg szeretném nekik magyarázni, hogy miért káros a sok képernyô egy 2 évesnek.

Tudtok szakembertôl származó cikket, ami ezzel foglalkozik? Angolul is lehet, minél frissebb.


Köszönöm!


2019. jan. 23. 10:21
1 2 3
 21/21 piroska és a farkas ***** válasza:
Szerintem ugyanaz, és talàn a Youtube- on van fent.
2019. jan. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!