Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért eszik éjjel-nappal 3...

Miért eszik éjjel-nappal 3 óránként?

Figyelt kérdés
5 hónapos a kisfiam, 6 héttel előbb született. 3 héttel ezelőttig egyszer evett éjjel és most 3 óránként, valamikor 2. Próbáltam tápszert is adni, hátha éhes, de ugyanúgy kelt, így visszaálltam a szoptatásra. Megfelelően hízik, növekszik. Elvileg fogzik (aki ért hozzá azt mondja 4 foga jön egyszerre), ömlik a nyála és nagyon tömi a száját a kezével. Most próbálom a homeopátiás kúpot is, abból baj nem lehet, de egyelőre 2 nap alatt nem lett változás. Szerintetek még milyen oka lehet a kelésnek? Megetetem és alszik vissza tovább éjjel, nem sír, csak felébred.

2019. jan. 28. 03:20
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
37.hétre született babának azért nem korrigálták a korát, mert nem koraszülött, csak a koraszülött babáknak van korrigált kora. 6 hónapos korukig legkésőbb ráérnek forogni, úgyhogy még bőven ráér (gyógytornász vagyok, csak azért tudom). Nagyon ügyes a babád, hogy 3,5 hósan forgott. Fogai úgy tűnik jönnek, de hát azt sose lehet tudni. Nagylányomnál 2 hós korától mondták, hogy “na, mindjárt kinn lesz a foga”. 11 hónaposan jött ki az első:). Úgy látom akkor nem vagyok egyedül ezzel a dologgal és sok vélemény van erről. Köszönöm a válaszokat, szívesen fogadok még többet is!
2019. jan. 30. 20:31
 12/13 A kérdező kommentje:
Ha valaki erre téved leírom, hogy a visszaaltatás sikeres volt. Újra egyszer ébred éjjel 13 óra alatt🤗.
2019. febr. 2. 21:21
 13/13 Anyuka92 válasza:
Az én kislányom 5 hónapos.Kb 6 hetes kora utan ataludta az éjszakát.Este 8- kor letettem és reggel 8- fél 9 körül kelt fel.Az alsó 2 fog így kijött h észre sem vettük 4 hónapos kora előtt.1 hónapja kezdte h reggel 5-6 kőrül ébredt most viszont felkel 1 x éjszaka meg hajnalba.Éppen eszik szinte alszik 5 perc alatt le zavarja és már alszik is tovább.A felső fogra tippelek h amiatt van ez és úgy látom h nem is a felső 2 jön neki hanem a szemfogak sírni nem sír csak nyugtalan minden este be kell kenni neki.Nem tudom h mitől lehet valakinek hasonló tapasztalata volt már???
2020. jún. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!