Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti hogyan nyugtatjátok meg az...

Ti hogyan nyugtatjátok meg az ordító babát?

Figyelt kérdés

A kezemben sem nyugszik meg, a cicin is sírt...

Végül tudott enni, de utána megint sírt.

40 percig ordított a fülembe aztán letettem az adamo-hintába. Elég nehéz már, és ha a karomban sem tud megnyugodni, akkor nem cipelem feleslegesen.

Itt vagyok vele, beszélek hozzá, de csak sír és sír.

Tele a pocak, tiszta a pelus, nem lázas, nem fáj semmi láthatólag...

5 hónapos babáról beszélek. Akkor mégis mi lehet a baja? Hogy nyugtathatnám meg? Sose volt még ilyen hogy a karomban nem nyugszik meg...


2019. febr. 2. 17:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Simán lehet, hogy jön a foga, meg amúgy is front van. Ha esetleg mind a kettő egyszerre ütött be a babádnál, akkor nem csodálom ha ordít.
2019. febr. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Babakocsiba tettük a szobában és abban ringattuk-tologattuk előre-hátra ha már végképp nem tudtunk vele mit kezdeni.
2019. febr. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Lehetséges. Ijesztő, így még nem lattam. Most néztem, picit duzzadt az ínye.

Lehet tényleg az lesz

Meg az időjárás se normális az biztos

Csak nagyon furcsálltam mert ennyi ideig még sose sírt a karomban

2019. febr. 2. 18:04
 4/13 anonim ***** válasza:
95%
Vedd fel és énekelj neki miközben ,,táncikálsz".Nálunk ez szokott működni.Nem ígérem, hogy nálatok is működni fog, de egy próbát megér a leírtak alapján.
2019. febr. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Én is ringatom most a hintába, bekentem az ínyét, el is aludt :-)
2019. febr. 2. 18:06
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha én énekelni kezdtem még inkább rázendített, szerencsés vagy :)
2019. febr. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
79%

Apaként anno én szoktam megnyugtatni a kislányunkat, lakásban sétálás, ringatás segített, az anyja más típus, ezért az én feladatom volt ez. Más is a kapcsolatunk a lányommal, de ez már más kérdés :).


Szóval javaslom, hogy apuka is vegye ki a részét, az ő illata, hangja, szívverése is lendíthet a dolgon, elősegíthet a nyugalomhoz.

Javaslom még a zenét és mindig maradj nyugodt, mert nem lehet átvinni az indulatosságot a babára.

Kitartás!

2019. febr. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
84%
Apukának igaza van egyébként, érdemes lenne kipróbálni. A kisbabákra bizonyítottam nyugtatóbb hatással vannak a mélyebb hangok, így pl apuka hangja. Mondjuk ha jön a foga sokat nem fog segíteni, de egy próbát megér azért.
2019. febr. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Hordoztam, rugoztam vele a gimnasztikai labdan, vagy setaltam vele, haton hordozva nem volt megterhelo, ha fogzott, akkor pedig bekentem az inyet, illetve ot olyankor a szopizas megnyugtatta, vagy a hordozas.
2019. febr. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszi a hasznos válaszokat! A hangomtól nálunk is jobban rázendít, ha tényleg nagy a baj. Igazatok van amúgy, apuka mindig megnyugtatja, szoktam is mondani neki hogy tök jó hogy én voltam vele terhes, én szültem meg, én szoptatom, de ő inkább tiszta apás, meg rá is hasonlít.... :-D Csak most sajnos be kellett mennie dolgozni :-( de ha itthon lett volna, szerintem 2 perc lett volna a sírás.
2019. febr. 2. 18:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!