Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan apuka aki kiveszi a...

Van olyan apuka aki kiveszi a részét a gyereknevelésből? Milyen szinten?

Figyelt kérdés
Előző kérdésnél, nem vette ki sőt. Nálunk is így van, de nálunk azért szokott vigyázni egy kicsit csak nem akkor amikor nekem kéne, amikor egy kicsit jól esne, de azért ez is több mint a semmi.
2010. júl. 1. 07:27
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Nálunk minden ok. A férjem szerelmes a lányunkba. Viszont a ítesóméknál az a szokásos duma ment, hogy ő ilyen picivel nem tud mit kezdeni. Majd 1 évesen a gyerek már nem is akarta Apát, csak anyát. Most 5 és 7 évesek a gyerekek, és válnak...Többek közeött: Apa azt mondja, hogy Anya elszerette tőle a fiúket, és őt senki sem szereti itthon. "szerencsére" a férjem előtt ott van a rossz példa.
2010. júl. 1. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Annyira, hogy vigyáz rá, ha el kell mennem, vagy csinálom a házimunkát. Azon kívűl minden az én "feladatom". Nekem már ez is nagy segítség, sosem kértem pl. hogy pelusozzá át.
2010. júl. 1. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, néha eteti, memosdatja. 17 hós a gyerkőc.
2010. júl. 1. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Az utolsó választ mint ha én írtam volna.Nálunk ugyan ez a helyzet.A nagyobbik gyerekel már rengeteget foglalkozik de a 3 hós babóval nem igazán.Igaz rengeteget dolgozik,bár tudom ez nem kifogás de én megértem,mert hát az a rohadt anyagiak.
2010. júl. 1. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
bocsi nem, az utolsó hanem a 08.14-es.
2010. júl. 1. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

3 gyerekünk van, az elsőtől kezdve foglakozott velük, ugyanúgy megcsinál MINDENT, amit én, ha kell. Hetente egyedül fekteti le őket (vacsora, fürdés, mese, stb., a legnagyobb 4,5 éves!), mivel olyankor tornázni megyek este.


Ilyet, hogy 17 hónapos gyerekét sose pelusozta... Az ilyeneket nem tudom és nem is fogom soha megérteni... Az apát se, de az anyát se.

2010. júl. 1. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Párom imádja a lányát,csak sajnos nagyon sokat dolgozik,így későn jön haza.Általában ő fürdet,mert így szerette volna kezdetektől.Átpelusozza ha kell.és ha szükséges,akkor vigyáz rá,ha nekem dolgom van...


De a bevált szövegek neki is megvannak:

-Ha sír a gyerek=cici kell

-Ha nyűgös=anya kell

-Te jobban tudod,hisz te vagy az anyja!

-Te vagy 24 órából 25-öt vele

De ezeket mind poénból mondja.

Ha sír de nincs etetési idő,akkor kiságyba rakja,hogy "erősödjön" a tüdeje.Férfi logika.

Panaszom nem lehet rá egyébként.A lelkét is kidolgozza mostanában.

2010. júl. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Persze, hogy van, az én férjem is ilyen.

Igaz, hogy reggeltől estig dolgozik, de ha hazajön, onnantól övé a kicsi: játszanak, buliznak, eteti, pelusozza. Fürdetésnél mindíg jelen van, bár azt én csinálom, ő csak asszisztál :) Esti fürdi előtt ki szokta vinni sétálni, tegnap hármasban voltunk kint. Fürdés után eteti, lefekteti. Míg ő foglalkozik vele, én be tudok pótolni mindent, amit napközben nem sikerült. Hétvégén is az övé, együtt nézik a forma 1-et, babaúszni járunk, vasárnap templomba megyünk. Egy falka gyereket tudnék neki szülni, kezdettől jól elvan a kicsivel, pedig ő is azt hitte, hogy pár hetes babával semmit sem fog tudni kezdeni. A fiam most 5 hónapos,jövőre tervezzük a kistesót. Ilyen férfinak merek szülni gyermeket. Értünk van, értünk dolgozik.

2010. júl. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Igen, az én férjem nagyon sokat foglalkozik a kislányunkkal. Ha délelőtt dolgozik, akkor egész délután szinte együtt vagyunk hárman, de szinte mindent ő csinál, ő eteti, ő pelenkázza, fürdeti. Nem azért mert lusta vagyok, hanem mert ő szeretné csinálni. Ha éjszakás akkor délelőtt alszik, de akkor is egész délután vele foglalkozik, sokat megyünk hármasban is játszóra, sétálni, szóval mintaapa. Már többen mondták, hogy nagyon ritka az ilyen pasi.
2010. júl. 1. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
09.16-os. azért nem pelusozza, mert egyszerűen nem bírja a kaka látványát, se ha pl. hány. Akkor miéert erőltetném, úgysem csinálná meg.
2010. júl. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!