Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan apuka aki kiveszi a...

Van olyan apuka aki kiveszi a részét a gyereknevelésből? Milyen szinten?

Figyelt kérdés
Előző kérdésnél, nem vette ki sőt. Nálunk is így van, de nálunk azért szokott vigyázni egy kicsit csak nem akkor amikor nekem kéne, amikor egy kicsit jól esne, de azért ez is több mint a semmi.
2010. júl. 1. 07:27
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Szerencsére az én párom is mintaapa!

Imádja a fiát, amennyi időt tud, azt vele tölti. 3 műszakban jár dolgozni. Pl. a héten délutános, éjfélre ért haza, de ő kelt hozzá éjjel és hajnalban is.

Cseréli a pelust, játszanak, tanítgatja. Épp a hétvégén mutatta a fiúnknak, hogy ha ül és a focilabdát ha felveszi és ledobja, akkor hogy pattog. Tegnap felvettem videóra, ahogy a fiam dobálta a labdát. Nagyon édes volt. Így apa is látta, hogy mit tanult tőle a fia. :D Büszke is magára.

Ha kell, átöltözteti, fürdetni ritkán fürdeti, mert nem mindig van itthon fürdéskor. Viszont hétvégén csak hármasban sétálunk, sőt régebben volt olyan is, hogy fogta és elvitte a gyereket 1-2 órára sétálni, amíg én kipihentem magam, vagy csak megcsináltam a dolgomat.

A háztartásban is segít, pozszívózik, mosogat, takarít, az ablakpucolás csak az ő hatásköre, én hozzá sem nyúlhatok.

2010. júl. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
10.59-nek: na látod, ez a gáz. Mi az, hogy úgyse csinálná meg??? És ha te közlöd, hogy te se birod a kaka látványát, akkor a gyerek a szarban ülne egész nap, mert apa finnyás?????
2010. júl. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Mintaapuka :D én pedig büszke vagyok rá.


etet, itat (pici korától, mert tápszeres)

fürdet (együtt, de szeret egyedül is, a hajmosástól kissé ódzkódik)

öltöztet

sétáltat

játszanak, mesét néznek (most már)

hintáztat vagy homokozóznak is

este altat

pelenkáz kakisat is!!! a kezdetektől


Nálunk a férjem kislányt akart nagyon és hogy sikerült madarat lehetett fogatni vele, ráadásul szerelem volt első látásra, szóval imádja a lányát. Látni kéne, ahogy a baba pici korától fogva milyen kidüllesztett mellel sétáltatja :D

Viszont hét közben csak este tud vele lenni, de hétvégén én szinte kiszorulok...

2010. júl. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!