Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1-2 hónapos babánál működhet...

1-2 hónapos babánál működhet az, hogy szoptatás mellett, ha esetleg egy két éjszaka nem lennék otthon akkor vagy az apja vagy a nagymamák éjjel tápszerrel etetik meg?

Figyelt kérdés
Születése után pár hónappal már ismét aktív életet fogok élni, és lesz néhány olyan alkalom, amikor éjjel másra lesz bízva.

2019. febr. 25. 18:11
1 2 3 4 5 6 7
 41/69 anonim ***** válasza:
33%
Igen megmaradt az összes köszönöm a válaszokat, és kitörölték az összeset, amiben részletezed, hogy képzeled a gyereknevelést-mert full kamu az egész. Az eredeti kérdésed még normális kérdésnek indult, utána már csak hergelni akartad a közhelyeiddel a kommentelőket.
2019. febr. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/69 A kérdező kommentje:
Nem hergeltem senkit, leirtam az en allaspontomat! Az nem az en bajom, ha ez nektek nem tetszik! Ennyi!
2019. febr. 27. 12:59
 43/69 anonim ***** válasza:
52%
Akkor is ler.bancoztál privátban...
2019. febr. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/69 anonim ***** válasza:
44%
Csináld ahogy akard, kell a gyerek, mert van a barinőknek is, meg cukin mutat facebookon. Ennyi.
2019. febr. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/69 A kérdező kommentje:
Kedves, a sértegetést elsősorban te kezdted nem pedig én. Miért olyan meglepő, hogy nem hagyom szó nélkül és vissza szólok? Sajnálatos módon nem tudom megérteni a felháborodásotok okát. NEM azt mondtam, hogy a gyerekemet ütni verni fogom, meg éheztetni stb. Azt mondtam napirend szerint 3 óránként fog enni, vagy tápszerrel vagy anyatejjel. Nem fogom hosszan szoptatni. Nem fogok 0-24ben mellette ülni, először az apja, a nagyik később fizetett dada is vigyázz majd rá. Nem fogom magam mellett altatni és bizonyára lesz olyan, hogy rövidebb ideig sírni hagyom. Áruljátok már el nekem, ebben mi olyan nagy probléma? Hogy nem egyezik a ti nevelési módszeretekkel? Miért kéne? Nem a ti gyereketek! Oh igen és írja még le valaki, hogy Instagram meg Facebook, mert egyik közösségi oldalon sem vagyok fent.
2019. febr. 27. 18:34
 46/69 anonim ***** válasza:
77%

Tulajdonképpen mért tetted fel a kérdést?

Ami az volt "működhet-e". Gondolhattad, hogy erre olyan választ is kapsz , hogy nem, vagy hogy miért működhet nehezen.

Igazából semmire nem reagálsz érdemben, ami furcsa abban a kontextusban, hogy tanácsot kértél.

Ezenkívül zavaró, hogy valóban közönyösen, szeretetlenül beszèlsz a babádról. Nem mondom, hogy így is érzel.

Ez azért nem magánügy, mert a "működhet-e" kérdés lényege, hogy jó-e a babának, nem károsítja-e. Merthogy gondolom Benned sem az merült fel, hogy éhen hal reggelre vagy hogy megromlik a tápszer.

A kérdés egyedüli értelme, hogy árzok-e a babámbak, ha... majd amikor erre tízen leírták, hogy van rá esély, hogy ártasz neki, akkor kifejtetted, hogy voltaképp nem érdekel, hogy érzi magát a legjobban, mert alkalmazkodjon ő.

Most akkor valóban nem értem, mit vársz vagy mit vártál tőlünk, akik közül aki nemcsak sérteget, az mégis csak vette a fáradságot és elolvasta, végiggondolta a problémád és időt szánt a válaszra.

Ezenkívúl a momzillás kommented elkèpesztő durva és bántó szándékú volt.

A volt 28-as kommentelővel meg, aki itt magára vette, mert ő is ki szeretne mozdulni, nekem semmi bajom nem volt, valahogy úgy írt a gyerekéről, meg a helyzetről, hogy nem volt sem ijesztő sem szomorú olvasni.

Szóval èn részemröl befejezem. Kívánom Neked, őszintén, hogy szeresd meg és tiszteld azt a babát, akár elmész éjjel, akár nem, de fordulj hozzá úgy, mint egy másik, egyedi személyhez, akinek az élete és boldogsága elsősorban Tőled függ és akinek a lelkében senki nem tud Téged helyettesíteni.

2019. febr. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/69 anonim ***** válasza:
25%

Ezek nem nevelési elvek. elképzelések amik köszönőviszonyban sincsenek a valósággal. És vagy nem akarod felfogni vagy tényleg nem fogod fel hogy ez nem így működik.


1. Lehet nem akar melletted aludni.


2. Lehet soha nem akarja hogy ölbe vedd.


3. Lehet nem akar szopni, nem kell neki a tejed.


4. Nem fog sírni, mert ellesz magában.


5. A 3 óránkenti etetés meg azért ostoba elképzelés, mert az éheztetés menni fog, de hogyan képzeled ha nem éhes, beletömszkölöd a csöcsöd és pumpálod bele a tejet 3 óránkent, vagy a cumisüveget lenyomod a torkán?

2019. febr. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/69 A kérdező kommentje:
Csöcsöd neked van! Es en is befejeztem a temat!
2019. febr. 27. 20:15
 49/69 anonim ***** válasza:
23%
Én csak annyit füznék hozzá, hogy én is azt gondoltam, hogy majd én nyugiba elmegyek a férjemmel vacsizni, vagy moziba... aztán 8 hónap után összejött az első mozi, és kb sírva és tele bűntudattal jöttem ki Édesanyámék lakásából, mert ott hagytam a kicsit 3 órára amíg én moziba mentem a férjemmel... elképzelések lehetnek amíg nincs meg a baba... de hidd el, ha megszületik más lesz. Nem fogod akarni másra hagyni. Még az apjára sem.
2019. márc. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/69 A kérdező kommentje:
Szerencsere nem vagyunk egyformak!
2019. márc. 4. 09:03
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!