Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A szocializáció része hogy ha...

A szocializáció része hogy ha egy vadidegen megkérdezi hogy "segítsek valamit? MEGFOGJAM A BABÁT? " akkor oda is adjam?

Figyelt kérdés

El hiszem hogy nem bírják ki hogy ne kérdezzék meg hogy megfoghatják e, de sehogy másképp nem tudnak segíteni csak így?

Valamiért egyáltalán nem hajlok e felé, mint hogy vigye nekem a kosarat, vagy lehajoljon valamiért, ti mit gondoltok?


Én vagyok a beteg, hogy nem akarom oda adni és így lenne normális?

Vagy ha valaki segíteni akar akkor mindegy hogy hogy segít mert jót akar nem? Szerintem ezek többsége csak meg akarja fogni és nem igazán akar segíteni....


2019. febr. 26. 07:35
1 2 3 4
 31/32 A kérdező kommentje:
Szinte mindent megbeszélünk. De tegnap megkértem hogy be vonjon párhuzamot az idegen és a rokon között. És ne gondolja hogy nem merem oda adni pl a roppant szimpatikus anyjának. Azt mondta megértette. Azért nekem számít mit gondol rólam. És jobb volt ezt tisztázni. Ezek után sem adom idegennek a gyereket, annak ellenére hogy falun vagyunk. ÉN nem ismerem, és szerintem ez a lényeg. És mondom megint hogy ha tudom kről van szó, vagy beszéltünk párszor és szeretné megfogni hogy úgymond megdajkálja, azzal semmi gond nincs.
2019. febr. 27. 07:30
 32/32 anonim ***** válasza:

Szerintem minél kisebb egy falu, annál nagyobb közös kincs a gyerek. És szerintem a gyereknek jó, ha mindenkivel jóba lesz, mindenki törődik vele. Ha az anyját nem is, de az apját ugyanúgy mindenki megfogta, vigyázott rá, törődött vele.

Ha van ott másik anyuka hasonlókorú gyerekkel, talán hasznos lenne összejönni vele, hogy ő mit csinál.

2019. márc. 6. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!