Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vajon elég szeretetet kap a...

Vajon elég szeretetet kap a babám, eleget foglalkozok vele?

Figyelt kérdés
4hós a babám,tápszeres az elejétől, jókedvű,mosolygós baba,csak akkor sír ha elfárad. Figyelek rá,hogy sokat legyen hason, és hanyatt a játszószőnyegben. Ilyenkor 10-15 percet is elbabrál a játékaival, nem igényli,hogy szórakoztassam. Kiságyában altatom, amivel nincs baja csak ha túlfárad és nem tud lenyugodni,de olyankor a ringatás is nehezen segít.Sokat énekelek neki. Apja is mindent megcsinál vele amit én. Napközben van,hogy mellkason alszik kicsit. Nincs olyan nagyon sokat kézben, csak böfiztetésnél és kicsit elalvás előtt,meg ha elfárad és nyugtatás kell.ha a pelenkázón és a pihenőszékben van akkor szoktunk"beszélgetünk. Látom,hogy megismer, mosolyog rám sokat,de nem mindig van mikor csak néz de nem mosolyog.soakt puszilgatom, örül is neki már. Nagyszülőkkel is jól el van,rendszeres talákoznak, idegenek ha jönnek akkor sincs kétségbe esve. Ez jó,vagy nem kötődik hozzám eléggé? Van mikor apjánál gyorsabban nyugszik meg.

2019. márc. 2. 08:08
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is nagyon jó. Bízik mindenkiben, mert sok 'jóságot' kap. ☺️ Az én fiam is ilyen volt. Most (másfél éves), megyünk az utcán, integet mindenkinek és válogatás nélkül dobálja a puszikat. Az emberek imádják. 😅
2019. márc. 3. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!