Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Annyira elveszettnek érzem...

Annyira elveszettnek érzem magam, vajon fognak segíteni? Úgy érzem kifutunk az időből,10 hét elég mindenre?

Figyelt kérdés

Májusban fogok szülni, 12 hét múlva már itt lesz velünk a babánk. Viszont még semmivel sehogy nem állunk... Ráadásul a párom elutazott másfél hétre, így sokat haladni nem fogok egyedül. A dolgozószobát fogjuk átalakítani babaszobává, de még nem lett megcsinálva. Babadolgokat sem vettünk még a kisruhákat leszámítva, mert hogy ne kerülgessük, majd ha kész lesz a babaszoba.


Itt van a másik bökkenő, hogy még sosem volt a kezemben kisbaba, én vagyok a legfiatalabb a 20 évemmel a családban, így nincs olyan, hogy megkapunk mindent x rokontól. Ami nem is baj, mert nem szeretem a használt dolgokat, és szeretnénk mindenből olyat, ami nekünk tetszik. Igenám, de mindenhol mást olvasok. Valahol azt írják, hogy a külön szoba a kezdetektől, máshol az együttalvást istenítik. Pelenkázóból is van minimum 3 fajta, olyan ami beépített, amit csak a kiságyra teszek, vagy ami külön van teljesen, mint egy komód... Nem tudom, melyik lenne a jobb, szebb, praktikusabb. Mindenből annyiféle, fajta van, hogy teljesen elveszek a választékban, meg nem is tudom, milyen lesz a kislányunk, mit fog szeretni, hogy fog viselkedni, stb.


Szerintetek ha elmegyünk úgy a kinézett bababoltba, hogy nem igazán tudom, hogy miből milyet szeretnénk, nagyon hülyének néznek majd? Vagy az ilyen helyeken azért segítenek? Egyáltalán, hogy célszerűbb ezt? Írjak listát tételesen a kinézett/választott márkákkal, vagy csak úgy kb. hogy mit szeretnénk venni, és majd ott látjuk konkrétan?


2019. márc. 2. 14:45
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ha nehez eligazodni, hogy mi is az, amire valoban szuksege van a gyereknek, ajanlom az Ingyenbaba c. konyvet.
2019. márc. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
56%
Együttalvás vs különalvás, ringatás vs egyedülalvás.....A baba igényei szerint. Akár egészségügyi problema is befolyásolhatja meg a baba habitusa. Lehet olyan lesz a babád, külön szobaban leteszed az ágyába és akkor kell fele menned ha úgy érzed adnál neki kaját hátha mégse fotoszintetizál, lehet olyan lesz hogy nem tudod külön tenni mert észleled hogy nem érzi úgy jól magat. Magadra kell kötnöd 24/7ben.
2019. márc. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!