Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A védőnő mennyi idős korig...

A védőnő mennyi idős korig jön ki házhoz?

Figyelt kérdés
Fiam most 8 hónapos lesz és havonta jön.
2019. márc. 4. 21:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

6 hetes korig hetente, 1 éves koráig havonta, 1,5 éves koráig 3 havonta, utána 3 éves koráig fél évente jön ki nálunk.

Utána mivel már ovis volt, így hozzánk nem jött, hanem csak az éves státuszra kellett vinnem 6 éves koráig.

2019. márc. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nálunk 1* volt mikor megszületett. 2 3 4 6 hósan én vittem be azóta nem voltunk most lesz 9 hós. Pont letojik minket....
2019. márc. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

8 hónapos koraig jött nálunk. Az elején sűrűbben aztán volt hogy 1-2hónap után jött csak. 1 éves státuszra már mi mentünk azóta évente kell menni hozzá.

De szerintem ez vedőnőtől függ. Meg akar mondhatod azt hogy te bemész a babával hozzá ha nem akarod, hogy ő menjen hozzátok.

2019. márc. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem gond ha jön,csak néha tök felesleges dolgokról beszél sokáig és már alig várom hogy elmenjen :)
2019. márc. 4. 22:16
 5/7 anonim ***** válasza:
Az enyém is csak egyszer volt, pedig koraszülött baba. Alig 2020 grammal jöttünk haza, akkor kijött. Aztán soha többet. Mindig hívott, hogy ekkor meg akkor jön és sose jött. Ha azt akartam hogy lássa a gyereket akkor nekem kellett vinni.
2019. márc. 5. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Amíg nem megy közösségbe a gyerek.
2019. márc. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2x jött mivel téli baba azt mondta hogy míg kicsi ne vigyem a nagy hidegbe 3hetes kora óta viszont én viszem hozzá havonta kB
2019. márc. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!