Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Félek olyankor mikor a babámma...

Félek olyankor mikor a babámmal egyedül kell lennem? Miért van ez?

Figyelt kérdés
Szuletése óta fentáll ez a szorongó érzés,akkor nagyon erős volt,de már azért enyhült,de nem az igazi.Ez mitől lehet
2019. márc. 13. 06:46
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Igen,azt észre vettem,hogy ha egyedül vagyok itthon és felhívok valait telefonon akkor megtudok nyugodni.
2019. márc. 13. 19:26
 12/14 anonim ***** válasza:
Látjátok, szerintem ezzel a hozzáállással van a baj.. Hogy nem hiszik el, hogy nem veszik komolyan, hogy nevetnek rajta, legyintgetnek, vagy épp rád förmednek hogy neked most igen is hiperszuper boldognak kéne lenned és szégyelld magad stb... Holott sokszor a hormonok játszanak az emberrel...
2019. márc. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Akire igazán számíthatok az a párom.Anyám leszidott,hogy itt van a kisgyereked,hét állj a talpadra lányom.Párom volt az aki észrevette,hogy valami nincs rendben nálam.Plusz vashiányom is van.
2019. márc. 17. 13:36
 14/14 A kérdező kommentje:
Elkönyvelve magamban,hogy bekattantam.Azt mondta a doki,hogy hormonok,túl aggódom a dolgot,DE azért itt egy uveg frontin szedjem ha szukségét érzem.Nem érzem annak.Kiváltottam,de egy szemet nem vettem még be belőle
2019. márc. 17. 13:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!