Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adható édeskömény tea iszonyat...

Adható édeskömény tea iszonyatosan hasfájós 2 hónapos babának?

Figyelt kérdés
Már nemtudom mihez kezdjek :( se poci masszázs se semmi.. egész nap üvölt 😭

2019. márc. 15. 14:00
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
65%
AZ orvosok at nem érdekli. De hidd el az a szegény baba is szenved, neki rosszabb. Hiába vagy fáradt, bírni kell. Próbáld ki a Novalac-ot
2019. márc. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
A novalac tejfeherje allergias babaknak is adhato?
2019. márc. 15. 18:48
 13/22 anonim ***** válasza:
89%
Esetleg probálj cumisüveget váltani, nekünk akkor javult a helyzet mikor adtam az espumisant, Novalac AC-t és cumisüveget váltottunk a Nuk anti collic-ra.
2019. márc. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Elolvastam a novalacot, ezt nem adhatom neki mert tejfeherje alapu tapszer.. az espumisant kiprobalom mindenkepp
2019. márc. 15. 18:50
 15/22 A kérdező kommentje:
Az osszes cumisuvegunk anti colic
2019. márc. 15. 18:50
 16/22 anonim ***** válasza:
65%
Az espumisan nekünk is bevált. Most 3 hetes a lányom.
2019. márc. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! Holnap az ugyeletes gyogyszertarba veszek espumisant :)
2019. márc. 15. 19:03
 18/22 anonim ***** válasza:

Szia.

A köményteával az a gond, hogy fordítva is elsulhet.

Espumisan meg tele van tartositoszerrel.. Ahogy a infacol is.

Ami a legjobb az a Gripe Water (angol víz) nálunk már másnapra rekedtek a pukik végre és a görcsök is elmúltak ezáltal. Mellé kapott Bio Giai cseppet. Ez probiotikum, ami nagyban segít nekik az emésztésben. 6hos korig nagyon hasznos!

2019. márc. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Szia, probalj kitartani, tornaztatni tovabb. Nekunk az infacol valt be a bio gaiaval, a biot elhagytam es folytattam az infacollal. Nagyon sokat segitett 🙂 azt a teat meg hagyd szerintem, en ugy csinaltam hogy en ittam... nos, a hatasa nalam jott be, ketszer ittam de koszi se neki, se magamnak nem adnam azt hiszem 😀
2019. márc. 16. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
A grip water sem jó mindenkinek. Nálunk például rontott a helyzeten. Jobban görcsölt tőle.
2019. márc. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!