Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki miért vállalt gyereket?

Ki miért vállalt gyereket?

Figyelt kérdés

Van egy 11 hónapos kislányom. Terveztük őt és nagyon imádjuk.

Leszögeznem, hogy nagyon szeretek vele foglalkozni és nem tudom elképzelni nélküle az életem.

De második babát tuti nem szeretnénk, úgy érezzük jelenleg, hogy minden energiankat lefoglal a kislanyunk.

Semmi szabadidőnk nincs, segitsegunk sem.

Nem értem mi a jó a gyerekvallalasban. Úgy értem hogy hogy csinálja más hogy saját magát nem adja fel teljesen?


2019. márc. 17. 19:49
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
35%
Hát ez az, még két gyerekkel is sok, képzelem 3meg 4-el.
2019. márc. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
85%

Én semmit sem szerettem volna jobban. 7 évet vártunk Rá. Ez idő alatt olyan mélységeket jártunk meg, hogy mire megszületett a kislányunk, már semmi sem tűnt nehéznek, megterhelőnek Vele. Sokkal rosszabb és megterhelőbb volt a tehetetlenség, mint most a szülői teendők.

Hogy feladtam-e önmagam? Igen. Nagy részben. De tudtam, hogy így lesz, fel voltam készülve rá. Ahogy cseperedik, majd úgy fogom szép lassan visszakapni önmagamat. De most Ő érte élek, és ez így van jól. Úgy nézek Rá, hogy minden Vele töltött idő egy csoda. Akkor is, ha nyűgös. Boldog vagyok, hogy a Sors lehetőséget adott arra, hogy ezt megéljem.

2019. márc. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
39%
Engem nem hat meg ha lepontoznak.Ez a véleményem.
2019. márc. 18. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%
Ket gyerekkel sok aha.. akkor aki ezt mondja annak egy gyermeket sem ajanlok aki kettovel sem birna el. Ha az anyagiakat nem tudja megteremteni egynek sem tudja annyira jol biztositani, idot meg mindenkepp kell szakitani ra , kerdezo te akkora hulye vagy mint anyad aki megszult. Neked egyet sem kellett volna fialnod, te magad sem erted mi a lenyege a csaladalapitasnak.. szanalmas
2019. márc. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
52%

#14-es

Neked elgurult a gyógyszered

Hogy jösz te ahhoz, hogy ilyen stílusban okádj másokra?

Lehet te el tudsz látni egy focicsapatot is akàr, de mi nem, nekünk elég egy is. Ez még nem jelent azt, hogy bunkó idióták mint te, megmonja egy vadidegennrk, hogy azt az egyet sem kellett volna. Mi közöd van neked ahhoz, ki hány gyereket vállal? Egy gyerekkel is lehet boldog egy csalàd, Attól hogy neked 2-3kell,attól még másnak nem muszáj ennyi szűlnie. Mégis ki kíváncsi erre? És igen is, nem lehet egyszerre kettö gyrekre figyelni, föleg ha még a korkülönbség is kicsi, mivel nem vagyunk robotok. AZ egyikre sajnos mindíg kevesebb lesz figyelve, amíg a másikat ellátod, és emiatt viselkedés, pszichés zavar, figyelemfelkeltésképpen kialakulhat. A mai gyerekek több mint 50%-a viselkedészavaros, ez nagyon sok, és épp ezért, mert a nök szűlnek, szűlnek két évente, mint ha muszáj lenne, és nem tudnak három felé szakadni, hiába is gondolják

2019. márc. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!