Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nektek segít az anyukátok a...

Nektek segít az anyukátok a babával? Nekem meg mondta, hogy az én gyerekem foglalkozzak vele én . Csak látógatóba jön .

Figyelt kérdés
2019. márc. 19. 15:58
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Közelben lakik de hihetetlen mennyi bunkó van itt.Anyukám egésznap otthon van nem lakik messze tudja hogy beteg vagyok.
2019. márc. 19. 17:19
 12/26 anonim ***** válasza:
46%
Én nagymama vagyok. Két unokám van. Közel lakunk, de nagyon-nagyon ritkán segítek. Dolgozom, vállalkozást csinálok másodállásban (ami kiszámíthatatlan, mert lehet délelőtt még nem volt munka, fél óra múlva már van, s ez lehet este, hétvégén, akármikor...). Itthon van még egy kicsi, alsós, van egy férjem és két egyetemistám. Valamikor pihenni is kell. Tehát sajnos ők az utolsók a sorban.
2019. márc. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
74%
Biztos segitene, de masik orszagban el, igy evi ketszer- haromszor talalkoznak.
2019. márc. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
64%
Igaza van. Nekem jött volna mind két nagyi de egy gyereket egy ember el tud látni.
2019. márc. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
47%
Igaza van, magadnak+férjednek szültél.
2019. márc. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
71%

Hál istennek, nekem nagyon sokat segítenek szüleim. De az oviban, suliban is ismerem az összes kis társ nagyszüleit, mert mindenkinek besegítenek. A nyílt órákon pl leginkább nagyszülők tudnak részt venni-szülői értekezleten is egy ember egy helyen tud lenni, iskolaidőben programokra szintén ők viszik a gyerekeket, különösen ha 3 gyereknek 3 felé van dolga. Azt pl két szülő ha magának szült is nehezen tudja kivitelezni.

Nálunk-mifelénk szülők dolgoznak, pl egy logipediai fejlesztésre sem tudnám elvinni heti kétszer, 3 órára mert fél ötig dolgozom. Nem beszélve az orvosról, nincs rendelés munkaidőn kívül, nincs hivatal munkaidőn kívül.

2019. márc. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
49%

Nem segitenek max havi egyszer fél napot)

Igy a gyerekek nem járnak különorákra, semmire, neha kimarad a szülői, es egyebek, tappenz alatt jönnek a munkahelyemre, kettesben nem vagyunk soha együtt, etc etc. Elvegre magunknak szültük ugye.

2019. márc. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
53%
Mégha a munkahelyre menne a beteg gyerek, de betegen az oviba, suliba, mert aki magának szült, azt nem engedheti meg magának hogy gondoskodjon is a gyerekről, ha reggel ovi előtt összeokádja a lakást. Jaj mennyi lázas, taknya nyála egybefolyik gyereket szuszakolnak be szülők az oviba, suliba.
2019. márc. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
91%

Ha szükséges akkor segít..

Szülés után is jött egy hétig minden nap.

Majd eltörtem a bokámat, akkor is jött egy hétig.

2019. márc. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
86%

Ha elöre megbeszéljük, jön és segit. Pl mikor páromnak napokra el kell utazni üzleti utra. Azt ugyebár tudjuk elöre pár héttel, és akkor szolok anyukámnak h jöjjön erösitésnek a két gyerek mellé. Mivel ö is még aktiv dolgozo, ilyenkor kvázi hozzánk költözik pár napra, tölünk megy reggel munkába, délután hozzánk jön haza és onnantol segit, meg egész hétvégén.

A munkája miatt ad-hoc esetekben nem tud segiteni, de olyankor meg jön anyosom, aki nyugdijas. Hálistennek mindketten szivesen segitenek,amikor csak tudnak:) és szivesen el is fogadom a segitségüket. Attol még h magamnak és a páromnak szültem, nekünk is jár néha az énidö vagy néhány lopott ora kettesben. Vagy h pár hetente nyugodtan elmehessünk nagybevásárolni,gyerekek nélkül.

2019. márc. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!