Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nektek segít az anyukátok a...

Nektek segít az anyukátok a babával? Nekem meg mondta, hogy az én gyerekem foglalkozzak vele én . Csak látógatóba jön .

Figyelt kérdés
2019. márc. 19. 15:58
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
84%

Nem mert már nem él anyu, anyósom meg jobb ha nem jön (nem is jön, önszántából.)

Viszont én imádtam a nagyszüleimet, ők is minket, unokákat. “Remegtek” az unokáikért. Remélem a lányaim majd szívesen veszik a segítségemet, és bízom benne, hogy sokáig fogok tudni nagyiként “üzemelni”.

2019. márc. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
72%

Mit értesz segítség alatt?

Nekem az a legnagyobb segítség, ha lefoglalja őket. Akár csak 2-3 óra pihi.

Főzni meg ilyeneket nem is hagynám, hogy csináljon. Én tudom mit merre hogy szeretem.

2019. márc. 20. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
Pl azt értem hogy beteg vagyok nagyon a bábám is beteg otthon ül nem dolgozik a közelben lakik még ilyenkor sem segít .
2019. márc. 20. 10:03
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem furcsa, hogy nem segít semmi, ha amúgy egészséges és nincs más dolga. Persze nyilván nem a nagyszülőknek szül az ember, de valahol szerintem az a normális, hogy a generációk segítik egymást. Én tudom, ha anyukád szorul majd segítségre, vajon elvárja majd tőled, netán az unokától, hogy segítsen? Vagy majd megoldja ő?
2019. márc. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk igen, elég sokat. De ezt ő nem is segítségnek mondja, mert imádja a picit, már az első naptól kezdve ismerik egymást. Fura ez az oldal, hogy látom a "másik oldalt" is, mert amíg engem a mai napig támogat a családom, és ott segítenek, ahol csak tudnak, itt olyanokat olvasok, hogy felnőtt, oldja meg, meg hogy "magadnak szülted"... Persze, ez valahol így is van, de elég sok a váratlan helyzet egy elsőbabás anyukának szerintem. :)


Én nagyon örültem, mikor a hazajövetelünk után anyukám minden nap jött, és segített, érdeklődött, vagy éppen elküldött aludni a hálószobába, és addig vigyázott a babánkra.

2019. márc. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%
25-el ertek egyet...
2019. márc. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!